Вперед, Азербайджан! Смачний ляпас лапотному ОДКБ на підтримку України
Повідомляється про удари Азербайджану по вірменських військових об'єктах на території Вірменії.
Йдеться про містечка Джермук, Горіс та низку інших населених пунктів на кордоні із Нагірним Карабахом. Надходять повідомлення про знищення двох ЗРК С-300 за допомогою байрактарів та вогонь артилерії, зокрема реактивної.
Поки що важко казати, чи серйозною буде ця ескалація. Але вона дуже добре демонструє, наскільки фундаментально погіршилося сприйняття Росії як військової потуги, якої варто боятися. Найближчим часом нам вірогідно доведеться почути виправдовування Кремля, чому у цьому випадку вони не будуть допомагати партнеру по ОДКБ, адже йдеться про атаку саме на міжнародно визнані кордони Вірменії, а не Карабах.
І це погана новина для Єревана, у якого, здається, вже немає сенсу спиратися на Москву у протистоянні із Баку.
О.Голубов
---------------
Що ж... ми теж вміємо вішати лапшу.
Як на мене ніяких там провокацій Вірменії не було, а Азербайджан просто відкрив другий фронт для підтримки України та США. Можна було б говорити за моральність, проте після усього, що натворила Вірменія - Азербайджан має право!
Сумніваюся, що РФ полізе допомагати, вона зараз собі допомогти не може, але саме в цьому і увесь цимес.
Якщо РФ не втрутититься то увесь ОДКБ з їх "завумними" підпунктами про захист союзників котиться в сраку. Для внутрішнього ринку РФ щось придумає, на зразок "Азербайджан ще не порушив 5-ту статтю ОДКБ", навіть коли від Вірменії 100 метрів залишаться - місцевий піпл в РФ схаває!
Але ось інші держави на це дивитимуться зовсім інакше.
Тому те що відбувається як на мене це не військові дії, а політичні, навіть сказав би геополітичний. Такий собі ляпас російському ОДКБ та усьому, що створюватиме Росія надалі.
Успішні дії ЗСУ вже зробили США величезний подарунок у вигляді Індії.
Якщо на початку війни Індія ще вась-вась з Рашкою, то тепер вона баче, що толку від такого союзу нуль. США достатньо було передати 1% свого озброєння, як РФ почала втрачати рубежі.
Можна було б дружити в трьох з Китаєм проти США, але в них там давні постійні суперечки.
Щодо Китаю то навряд чи той зараз розглядає РФ як союзника. Почни Китай якусь заворушку в союзі з Рашкою - це теж саме, що замість того щоб почати бізнес з нуля, брати чужий з боргами і кредитами на десятиріччя вперед.
От нафіг Китаю, який в випадку війни намагатиметься з кимось загравати, союзник проти якого налаштовано 80% найбагатших держав світу?
Далі буде!
В.Різничук
Йдеться про містечка Джермук, Горіс та низку інших населених пунктів на кордоні із Нагірним Карабахом. Надходять повідомлення про знищення двох ЗРК С-300 за допомогою байрактарів та вогонь артилерії, зокрема реактивної.
Поки що важко казати, чи серйозною буде ця ескалація. Але вона дуже добре демонструє, наскільки фундаментально погіршилося сприйняття Росії як військової потуги, якої варто боятися. Найближчим часом нам вірогідно доведеться почути виправдовування Кремля, чому у цьому випадку вони не будуть допомагати партнеру по ОДКБ, адже йдеться про атаку саме на міжнародно визнані кордони Вірменії, а не Карабах.
І це погана новина для Єревана, у якого, здається, вже немає сенсу спиратися на Москву у протистоянні із Баку.
О.Голубов
---------------
Що ж... ми теж вміємо вішати лапшу.
Як на мене ніяких там провокацій Вірменії не було, а Азербайджан просто відкрив другий фронт для підтримки України та США. Можна було б говорити за моральність, проте після усього, що натворила Вірменія - Азербайджан має право!
Сумніваюся, що РФ полізе допомагати, вона зараз собі допомогти не може, але саме в цьому і увесь цимес.
Якщо РФ не втрутититься то увесь ОДКБ з їх "завумними" підпунктами про захист союзників котиться в сраку. Для внутрішнього ринку РФ щось придумає, на зразок "Азербайджан ще не порушив 5-ту статтю ОДКБ", навіть коли від Вірменії 100 метрів залишаться - місцевий піпл в РФ схаває!
Але ось інші держави на це дивитимуться зовсім інакше.
Тому те що відбувається як на мене це не військові дії, а політичні, навіть сказав би геополітичний. Такий собі ляпас російському ОДКБ та усьому, що створюватиме Росія надалі.
Успішні дії ЗСУ вже зробили США величезний подарунок у вигляді Індії.
Якщо на початку війни Індія ще вась-вась з Рашкою, то тепер вона баче, що толку від такого союзу нуль. США достатньо було передати 1% свого озброєння, як РФ почала втрачати рубежі.
Можна було б дружити в трьох з Китаєм проти США, але в них там давні постійні суперечки.
Щодо Китаю то навряд чи той зараз розглядає РФ як союзника. Почни Китай якусь заворушку в союзі з Рашкою - це теж саме, що замість того щоб почати бізнес з нуля, брати чужий з боргами і кредитами на десятиріччя вперед.
От нафіг Китаю, який в випадку війни намагатиметься з кимось загравати, союзник проти якого налаштовано 80% найбагатших держав світу?
Далі буде!
В.Різничук