gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Через схеми, контрольовані Шефіром та Бакановим, до окупантів уже перерахували понад 3 млрд доларів

Ми тут за реміксом «Чужий проти хижака», щодо раптового протистояння між Ахметовим і Зеленським, трохи відволіклися й призабули, проти кого насправді спрямована вся пропагандистська й репресивна машина колаборантської влади Зеленського.
Із олігархом Зеленський урешті знайде якесь порозуміння. Може, аж такими друзями й соратниками, як ще пів року тому, вже не будуть, але зупиняться «десь посередині». Бо їх не розділяють ідеологія, принципи, світогляд.

А от засадничий ворог для Зеленського – це від самого початку лише Петро Порошенко.
З якимось очманілим поборюванням його особисто та всього ним зробленого, Зеленський ішов до влади. І донині нічого не помінялося. Чим більше Порошенко робить справ, здійснює переговорів та домовленостей, за які йому мали б подякувати, тим більше Зепридент сатаніє.
Хоча, з огляду на вже виявлені відверто зрадницькі дії самого Зеленського, слова про подяку не видаються такими однозначними.
Людина, яка цілеспрямовано знищує українську армію, розвідку, губить енергетичну безпеку своєї країни, напевно, має цілковито протилежні завдання.


Останні пару тижнів видавалося, ніби зламавши зуби об правові позиції Порошенка, Зеленський мав би вспокоїтися й остаточно спуститися до рівня примітивних босяцьких образ на зразок «таваріща Пєті».
Але очманіле прагнення остаточно позбутися Порошенка знову штовхає недоучку в юридичний треш. Абсолютно безнадійна ідея висунути Порошенкові звинувачення у так званій "вугільній справі", зараз раптово реанімовується, як і фейкова прив’язка Порошенка до Медведчука.
Як юрист, можу з певністю казати, що це той класичний випадок, коли одночасно нема ні складу, ні факту злочину. І це пробували пояснити Зеленському та його ОПі нечисленні юристи, які ще можуть туди пробитися.
Спершу підозру підписувати відмовився Руслан Рябошапка, за що й позбувся посади (про це прямо заявив відомий корупціонер та казнокрад Арахамія). За деякими даними, навіть Венедіктова, яка вже добре усвідомлює, що за фальсифіковані звинувачення доведеться відповідати, пробувала переконати свого шефа у згубності такого юридичного свавілля. Допомогло, як мертвому припарки.
Оскільки сама Генпрокурорша не відважилася вдруге наступити на ті самі граблі й самостійно розпочати інформаційну артпідготовку (пригадуєте, як невміло та з острахом вона це робила півтора року назад?)
Зараз інформаційну хвилю збурив екс-заступник генпрокурора Віктор Трепак.
Його прощання з ГПУ та персонально із Венедіктовою було далеко не компліментарним, тому можу припустити, що він, маючи інсайдерську інформацію, вирішив обмежити свободу маневру генпрокурорки. Попередньо відомо, що вона хотіла перекласти відповідальність за завідомо неправомірну дію на одного із своїх заступників, а сама втекти в короткочасну відпустку. Хоча, враховуючи наростаюче невдоволення Зеленського надто обережною, як на його погляд, Венедіктовою, той же Татаров міг запросити Трепака для умисного розігріву інформаційної підготовки неправомірних дій.
Отже, Трепак сказав наступне: «За моєю інформацією, найближчим часом колишньому президенту України Петру Порошенку може бути пред’явлена нова підозра у справі, яка пов’язана з торгівлею вугіллям з окупованої росіянами території України у період його президенства і в якій "проходять" В. Медведчук та екс-міністр енергетики В.Демчишин».

(Закінчення тексту).

З правового погляду, ця справа – цілковитий маразм, але про це краще розкажуть адвокати Порошенка. Нас цікавлять мотиви неправомірних дій.
Особиста патологічна ненависть для таких низькоінтелектуальних людей, як Зеленський, є серйозним мотивом, але з огляду на цілковиту провальність цього заходу - недостатнім.
Мені видається, що першоджерело більшості діянь, які скоює Зеленський упродовж своєї каденції, криється не лише в межах його черепної коробки, й навіть не в Україні, а в Москві.

Путін ще давніше, до президентських виборів, чітко виставляв умову будь-яких переговорів. Вона полягала в констатації, що на кремлівських умовах з Порошенком домовитися не вдасться, «Порошенко должен уйти».
А в Зеленського - якесь фатальне відчуття меншовартості й узалежненості від московського карлика.
Пригадуєте: він, переходячи на російську, починає навіть в інтонації наслідувати Пуйла. Після Паризького саміту Четвірки, де він багато наобіцяв Путіну, дещо пішло не так. Виконати обіцяне йому не даємо ми з вами, а просто пропетляти Путін йому не дозволить. Відновлення позиції про необхідність особистої зустрічі – це спроба підготувати українське суспільство. От тільки Путін чекає виконання обіцяного.
Для Зеленського дуже характерно гратися в дрібні шахер-махери, наприклад, запропонувати Путіну замість води в Крим чи невідкладних виборів на окупованих територіях, скажімо, арешт Порошенка. Маю підстави припускати, що саме про це на близькій зустрічі розмовлятиме Єрмак із своїм другом Дмітірєм Козаком. І все лише заради цього сексуального збочення з Путлєром у позиції «очі в очі»…

Зуби собі зламає об Порошенка. Це точно. Та й ми підпряжемося.
От зараз регулярно виникає питання: Майдан уже аж бринить, просто висить у повітрі, але що має стати детонатором? Та отаке свавілля й може ним стати.


А стосовно «матеріальної частини», то в правовому сенсі вона цілковито відсутня. Щодо спроб приплести до Порошенка Медведчука, то тут очікуємо незабаром перепрошень та викривальних заяв, як цей фейк продукувався, від сумнозвісного Бігуса.
Та й вугілля ж завозив із своїх шахт не хто інший, як Ахметов, у якого і з Порошенком відносини препогані.
Але юридичну й фінасову складову він завжди оформляв бездоганно. Тим більше, що всі податки сплачені в Україні, а на окуповані території переходили лише кошти на виплату зарплат шахтарям.
Не знаю, чи якось стимулював Рінат Леонідович ордловських сепаратистів, щоб вони деякий час не блокували таких трансакцій, але це вже питання виключно до нього, а не до держави та її президента. І те, що маючи катастрофічну ситуацію з вугіллям у 2014 році, президент Порошенко не заблокував такої трансакції (бо санкціонувати дану закупівлю приватним суб’єктом бізнесу він в принципі не міг), це якраз безумовний позитив.


До речі, в кожному розслідуванні важливо не вийти на самого себе. Якщо Зеленський таки ув’яжеться в цю юридичну аферу, то його чекає дуже серйозна відповідальність, але вже не за фейковий, а за реальний злочин.
Адже після приходу до влади в 2019 році, Зеленський і його владна команда санкціонували закупівля ніби то білоруського вугілля тих марок, які насправді в Білорусі відсутні, а за хімічним складом є безумовно сировиною з окупованих територій.
За це вкрадене в народу України вугілля, зелена влада платить з державного бюджету прямо ворогу. Через схеми, контрольовані Шефіром та Бакановим, до окупантів уже перерахували понад 3 мільярди доларів.
Частина грошей іде на зміцнення армії РФ, а деяка частка доходить і в ОРДЛО, звідки сировину постачають (фактично, викрадають), де за гроші, спрямовані Зеленським, вишколюють та озброюють бойовиків, які вбивають українців.
І це вже реальна державна зрада.

©Тарас Чорновіл 🇺🇦
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 2 comments