gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Редакція сторінки «А що там у ЄС» має для вас важливе повідомлення!

Добрий день, шановне панство.
За декілька років активної праці на інформаційному фронті, майже кожен з наших авторів побували в бані Фейсбука і навіть не по одному разу.
Алгоритм працює таким чином, що сторінка, на публікації якої скаржаться численні ботоферми, потрапляє у так званий «тіньовий бан». Це ситуація, коли сторінка не з’являється у стрічці новин, навіть якщо ви на неї підписані.

Сторінку не бачать підписники, як наслідок – не реагують на неї лайками-репостами і видача сторінки падає ще більше.
Завадити цьому ми не в змозі, тому вихід один: переїхати на нову сторінку, де ми матимемо певний час для плідної роботи.

Ми це робимо, бо інформаційний фронт у протистоянні з московською пропагандою є майже таким же важливим, як і фронт на сході України.
Бо тільки суспільний розголос проблем стримує зелену владу, тільки численні активні громадяни, що створюють альтернативний олігарховим ЗМІ контент, опираються капітуляції, показують дерибан, корупцію і брехню влади, розказують про здобутки і невдачі опозиції.
Нас і надалі будуть банити, але ми і надалі будемо працювати. І без вашої допомоги робити це неможливо.

Ми потребуємо лайків, коментів. І у першу чергу - репостів, активних, багаторазових, на будь-яких інформаційних платформах, до яких ви маєте доступ.
Треба зібрати всіх наших підписників на новій сторінці «Пора перемагати!»:
https://www.facebook.com/Пора-перемагати-231010432188087/

Там буде економічна і політична аналітика, дайджести подій, реакції на дії влади і опозиції. І що надважливе - там буде спілкування однодумців і можливість дискусії з опонентами.
Люди мають право читати правду. Люди мають право на альтернативне каналу Г+Г висвітлення подій сьогодення. Люди мають право на свободу мислення и свободу слова.
Боротьба триває і тільки разом ми сильні. Пора перемагати!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments