gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Звернення Петра Порошенка щодо нападів тітушні, спрямованої ЗЕленим кодлом

Хочу висловити вдячність усім киянам, які не залишилися байдужими і протягом цих двох діб привозили для ветеранів і активістів печиво, чай, бутерброди. Це було дуже круто.
Я вдячний тим, хто приїхав з Київської області. Бо ніхто формально не запрошував, ніхто не обдзвонював, просто люди не могли залишитися байдужими. Вони приїхали тому, що вважали, що їх місце тут. Що мені це нагадало?
Паралелі дуже легко провести. Майдан і Антимайдан.
Люди, які вийшли не за гроші, за ідею, за Україну, за своє майбутнє, за Європу. Це – ідейні люди, і вони точно приречені на перемогу.
Ті ж, хто ховався під кущами, розважався горілкою, а з ким не розрахувалися, то вкрали в магазині, як скаржився власник, велику кількість продуктів. І робили все те саме, що вони в 2004, 2005, 2013 і 2014 роках робили в Києві Антимайдани.

Мені дуже шкода, що так швидко, за 2,5 роки, Зеленський став на рейки Антимайдану. От він віддав команду штурмувати. Навіщо він це зробив? А для того, щоб сховати власні злочини. Тому що він думає, що Україна забуде або пробачить злочини, які були вчинені. Це називається в НАТО «smokescreen» – «димова завіса».
Вони оголосили набір на метро Видубичі - і ніхто не приїхав.
Вони оголосили підвищення премій - так вони це назвали.
Спочатку 600, потім 700 гривень. Потім підвищили до тисячі. Потім на півтори тисячі.
І це дуже схоже на те, як Янукович з Межигір'я намагався розкидувати гроші – і ніхто до нього не йшов.

Це не просто зіткнення двох всесвітів.
Це означає, що вони приречені.

Проблема в тому, що пан Зеленський обґрунтовано підозрюється в тому, що він бере участь у відмиванні грошей Коломойського, який 5,5 мільярдів вкрав в українців.
Друга позиція – коли пан Зеленський обґрунтовано підозрюється, що він відмиває гроші Коломойського, пропускаючи їх через свою структуру.
І третє, що він не декларує.
І четверте, що він разом з ним краде.

Українське суспільство точно потребує правди.
В Чехії, в інших країнах Європи, в Пакистані. Скрізь. Коли вибухнув «Pandora Papers»-скандал, велика кількість влади цих країн пішла у відставку.
А наш Зеленський – ані пари з вуст.
Вийди поясни: 41 млн доларів, які ти в кишеню отримав від Коломойського – це плата за що? І що ти продав? Душу? Чи він тебе купив? Там написано, що він купив 50% акцій. То сьогодні 50% Зеленського належить Коломойському?
І він так нічого українському народу не пояснив.

Вони намагаються ховатися по злочинам Вагнера. Проблема ж не тільки у вагнерівцях. Проблема в тому, що за цих вагнерівців ми могли б надати в Гаагу переконливі докази злочину Путіна.
А він замість цього подзвонив і здав Путіну. Або він, або його підлеглий дуже міцно дружить з Путіним, або з Козаком, або з Сурковим. І навіть не захотіли пояснити це суспільству, а навпаки 14 місяців брехали. То операції не було, то була не українська операція, то була українська, але не їх. А вони просто здали Україну.

Ці 48 останніх годин чітко демонструють, що народ це не проковтне.
І повірте мені, я не брав участь в організації цього. Я нікому – наголошую, нікому не подзвонив: «Приїдь в Козин». Нікому.

Ми з завтрашнього дня вимагаємо відповіді від Зеленського і його банди про злочини, які вони скоїли. І ми точно не є байдужими.
І саме це їх налякало. Бо дух, який тут панує, ще раз кажу – можна піти покуштувати гарячого чаю. Дуже смачний. Але смак дуже схожий на смак у грудні 2013 року. Такий самий. Унікальний.

І друге, що він злякався - це акції, яку організували небайдужі, які до «Європейської Солідарності» не мають ніякого відношення.
Але тепер деякі мені казали, що це справа честі - приєднатися до цієї акції, хоча і не збиралися це робити. Я твердо переконаний – нас не налякати! Ми найкращі, бо з нами правда.


Я дуже дякую і тим, хто не підтримує Петра Порошенка, але висловив зараз в соціальних  мережах такі щирі слова підтримки цій конкретній ситуації.
За це і я, і Марина, і вся наша команда дуже вдячні, бо це надихає. Це дає тверде переконання, що точно наш шлях в Європу, точно наш шлях до демократії, точно наш шлях до верховенства права, точно наш шлях у НАТО, точно наш шлях дати по зубах Путіну. І точно наш шлях побудувати ту фантастичну Україну. І ніхто нам не зможе завадити в цьому.
Досить брехати!
Слава Україні!

Петро Порошенко

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments