gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ще один клоун лізе до корита - родич регіонала Хомутинника, Сірожа Притула

💥Нова партія Притули – проект офісу Зеленського. 😱
Шоумен Сергій Притула підтвердив намір створити власну партію з прицілом на парламентські вибори. Це стало вибуховою новиною вчорашнього дня, але залишилась головна інтрига – хто взяв на себе роль спонсора нового шоу-політичного проекту.

🗣Наші джерела стверджують, що гроші для партійного проекту Притули дасть один з найближчих до ОП олігархів Андрій Веревський.
Тільки лінивий не знає, що Притула має родинні зв’язки з доларовим мільйонером, колишнім «ригом» Віталієм Хомутинніком, бо їхні дружини - рідні сестри.
Але маловідомий факт, що Хомутиннік володіє 5% акцій «Кернелу», тобто є близьким бізнес-партнером Веревського.


🤑Останній, завдяки лояльності до влади Зеленського, збільшив свої статки на 44% - з $360 мільйонів до $520 мільйонів та стрибнув із 25 на 16 позицію в рейтингу найбагатших українців – і все це лише за останній карантинний рік.
Лояльність Веревського до Зеленського простежується і в синхронному голосуванні його депутатів із групи «Довіра» разом зі слугами, і в фінансуванні забаганок Зеленського – олігарх став одним із спонсорів піарного форуму президента «Україна 30».

🗣Також наші джерела стверджують, що саме гроші Веревського простимулювали «притулят» з уламків «Голосу» підтримати закон про олігархів спільно з «Довірою» та монобільшістю, попри порушення регламенту під час розгляду закону. 🤷‍♂️

️Вказівка на фінансування партії Притули прийшла з Банкової, як одна із забаганок Зе. Очевидно, там прорахували, що рейтингів Сергія не вистачить для конкуренції із самим Зеленським на президентських виборах, але буде достатньо, щоб відкусити шматок електорату у головної опозиційної сили – «ЄС» Порошенка. Ми ж розуміємо, що таких складних комбінацій у голові Зеленського просто не може виникнути, тому припускаємо, що це – план Єрмака.

🤔Головною інтригою залишається питання, чи розуміє Сергій Притула, що його намагаються використати для збереження авторитарної влади Зеленського.
🤞Хотілось би вірити, що ні, і він став пішаком в грі ЗЄрмака через брак політичного досвіду.
Зеленi чоловічки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments