gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Чому нині притихли ті гниди, які при Порошенку дуже хотіли знати правду про Іловайськ?

Генеральний прокурор Венедиктова заявила, що Генеральна прокуратура розсекретить всі матеріали, що стосуються битви під Іловайськом у серпні 2014 р. Про це пані генпрокурор заявила під час зустрічі з родичами загиблих і пропалих без вісті учасників Іловайської битви.
Без перебільшення - це грандіозний намір!
Ба-більше, я вже мрію прочитати розсекреченні дані!!!


Наприклад, такі.
Я хочу прочитати стенограму наради у кабінеті заступника ДніпроОДА Геннадія Корбана від 5 серпня 2014 р. за участі самого Корбана, генерала Хомчака, командирів добробатів Семенченка, Білецького, Берези та Філоненка, та журналіста Бутусова.
Бо саме там було прийняте рішення штурмувати Іловайськ – в кількох інтерв’ю про це розповів сам Корбан.


А ще, я хочу прочитати зміст наказів штабу АТО наступати на Іловайськ.
Бо наразі опубліковані два накази.
Про передачу 40-го бату «Кривбас» з Сектору Д у Сектор Б.
І про наказ бату «Кривбас» наступати на Іловайськ.
І – все. Жодного слова про бати «Донбас», «Азов», «Дніпро-1», «Шахтарськ»… Про 39-й бат «Дніпро-2» і про підрозділи 51-ї бригади – теж нуль інформації. А всі вони були під Іловайськом. Це – відомо від багатьох учасників.


А ще, мені буде до сказу цікаво дізнатися – як так сталося, що взводи бату «Азов» з Іловайська пішли, а їх за те навіть не пожурили?! Вони ж типу наказ порушили? Чи був наказ на виведення? Ой, а його можна буде прочитати? А може і наказу на наступ на Іловайськ не було? А чому?

Окремо мені буде неймовірно цікаво дізнатися про мету операції - наступу на Іловайськ.
Ні, не оте загально відоме «звільнюючи українську землю», а приземлено. Отак як пишуть в наказах. «Силами кількох рот, з метою «теке-то-таке-то» такого числа опанувати місто, з метою…»


Я, чорт забирай, хочу знати: хто замислив наступ на Іловайск, і навіщо?
Я хочу прочитати ґрунтовне спростування тези про те, що на Іловайськ наступали, з метою опанувати Зугрес і захопити Зуєвську ТЕЦ.
Опанування якої загонами наближеними до олігарха Коломойського, робило його некоронованим королем Донбасу.
Я хочу побачити, що це – неправда.
Бо.

На серпень 2014 року, ЗСУ замикали ТРИ оточення – біля Луганська, біля агломерацій Стаханов-Алчевськ і навколо Горлівки-Єнакієво.
Іловайськ тоді у плани штабу АТО не ліз жодним боком.
Навпаки, я маю відомості, що генералу Хомчаку, чиї війська опановували весь відтінок фронту від Ясинуватої до Кутейниково (включаючи Донецький аеропорт) - тоді радили тримати рубежі і не влазити в жодні авантюри.
Що на атаку силами 40-го бату на Іловайськ, штаб АТО погодився виключно через те, що в той самий час виводити з оточення частини Сектору Д в районі Довжанська-Сніжного-Амвросіївки.
Бо терміново треба було відволікти сили терористів ДиРи від ділянки прориву. І сталося це 5 серпня. Того самого 5 серпня, коли сталася нарада в кабінеті Корбана.


І особливо я хочу мати відповідь на питання – а хто, власне, командував атакою на Іловайськ? Хто конкретно давав накази?
А то от розумієте.. навіть з опублікованих інтерв’ю відомо, що накази віддавав НЕ командувач Сектору Б генерал Хомчак, а перший заступник міністра МВС генерал Яровий.
Ага-ага, отой, якого щойно відправили у відставку, з відвальною у півмільйона гривень.
Наразі опубліковано до біса свідчень про те, що батальйони МВС до Іловайська заводили керівники МВС – Чалован, Гриняк, Яровий, тощо.
Буде про це в опублікованих документах?


Я сподіваюся, сильно сподіваюся, що буде. Бо інакше – це буде черговий розвод лохів. А я, чорт забирай, хочу правди про Іловайськ.
І мені дивно, що тої самої правди все менше хочуть ті хто си-и-и-ильно її хотів у часи Порошенка.

«Печера дракона»
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments