gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Корпорація ROSHEN збудувала будинок для військовослужбовців

На Вінниччині “Roshen” збудувала енергозберігаючий двоповерховий будинок для військових.
У військовій частині в Калинівці, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття енергозберігаючого будинку для військовослужбовців, побудованого на кошти кондитерської корпорації “Roshen”.
Про йдеться на сайті компанії.
В будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів.
На будівництво знадобилося 5 місяці та 37 211 998грн. Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту.

Усі квартири мебльовані шафами та шафами-купе в кожній кімнаті та прихожій, кухонними гарнітурами з вбудованою технікою GORENJE, до складу якої входять електричні варочна поверхня, духовка, посудомийна машина та витяжка. Також кожна квартири укомплектована холодильником. Санвузли обладнані всією сантехнікою, бойлерами на 80-100 л., пральними машинами, дзеркалами і навіть тримачами туалетного.
Загальний бюджет будівництва та облаштування житлового будинку для військовослужбовців площею 1200 кв. м в Калинівці становить 37 211 998 грн.
Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту. Аналогічний житловий будинок Корпорація збудувала і передала військовим Збройних сил України у 2014 році.
Перший затишний двоповерховий будинок Roshen збудував під Броварами, на Київщині, для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму. Він розташований поруч із військовою частиною.

"Прямий"
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments