gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Свиню з Лаптестану, яка кричала у Харкові, що "нікакой украінскай мови тут нє будєт" - звільнили

22 липня у Харкові трапився черговий мовний скандал. Продавчиня продуктового кіоску "Колосся. Долина смаку" відмовилася обслуговувати жінку українською мовою та нахамила їй.
"Вона почала кричати, щоб я котилася до Бандерштадту, що вона росіянка, приїхала з Росії, і що ніякої української тут не буде. Вона відібрала назад пакунок з товаром і кинула мені 100 гривень",– розповіла Оксана. Саме її одіозна продавчиня відмовилася обслуговувати українською.
Спершу Оксана намагалася врегулювати конфлікт, і подзвонила директорці кіоску.
Однак та виявилася такою ж неадекватною, як і її підлегла. Керівниця сказала: "Разговариваете на украинском? До свидания!". Після того вона кинула слухавку.
Та це й не дивно, бо "директоркою" - була подруга продавчині.


А вже сьогодні, цю продавчиню-кацапку звільнили.
Жінка повідомила, що власник "Колосся. Долина смаку" – україномовний чоловік, він родом зі Львова.
А продавчиню він взяв на заміну, поки постійна хворіє. Ця хитрозроблена істота намагалася обдурити мене і власника, – зауважила Хвиля.
Жінка розповіла, що "коли я попрохала контакти, вона, радіючи, що така розумна, дала мені телефон подружки". Хвиля зізналася: "а коли мене послала ще й її подружка, отут у мене впала планка".
За словами постраждалої клієнтки, "власник сказав, що якби вони б не були такі дурні, подружка могла б вибачитися телефоном, і ніхто б нічого не дізнався".

"Коли власник побачив хвилю в соцмережах, йому стало погано. В той момент, коли я побачила в приваті повідомлення від його дружини, він вже знайшов заміну, і звільняв красаву", – розповіла Хвиля.
"А цій істоті я сказала в очі, що тут Україна, і тут така російська брехня, до якої вона звикла - не проходить. Теж мені, іхтамнєтка. Взагалі, цікаво, як вона проілюструвала оцю гнилість Русскава міра", – підсумувала Хвиля.

Окрім того, жінка закликала українців надалі купувати продукцію у кіоску. Вона зауважила, що власник "радий кожному, і був приємно здивований такою кількістю патріотів".
(с)
Subscribe

 • Браво, Порошенко!

  Петро Порошенко уже повідомив, що внесе заставу (9 млн. грн.) за Романа Червінського, якого назвав "символом боротьби з найгіршою рашистською…

 • ВСЯ роSSийская эстрада - воровство Западной музыки. Один из примеров

  Плагиат Владимира Кузьмина: «Сибирские морозы» заимствованы у «Рики э Повери» и Карлоса Сантаны:

 • Thanks Sting

  На концерте в Варшаве, Стинг обратился к зрителям: «Война в Украине — это абсурд, построенный на лжи. Если мы проглотим эту ложь, она нас поглотит.…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments