gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Товстожопе брехливе падло

Голова виконавчого комітету реформ (який реформ не виконує) Міхеіл Саакашвілі заявив в ефірі каналу «Україна 24», ніби американці передали йому план захоплення Донецька. Нібито американський генерал Девід Петреус передав йому план звільнення ЗСУ Донецька.
Мовляв – було розписано все по пунктах.
І мовляв, той план Саакашвілі передав президенту Порошенко, але не дочекався реакції.


Чому ця байка Саакашвілі в мене викликає лише сміх?
Дивіться самі.

По-перше, генерал Петреус ніби передав Саакашвілі план захоплення Донецька СМСкою!
Ви собі уявляєте, як виглядає план військової операції? Це мапи, це схеми, це перелічення необхідних сил і розпис задач по з’єднанням. Який, к свиням собачим, СМС?
Я вже не кажу, що США у 2014 р. вже використовували набагато більш зручні месседжери. А тут – військовий план.


Друге.
А хто такий, власне, Девід Петреус? Це американський генерал, який керував багатонаціональними силами в Іраку, міжнародними силами сприяння безпеки в Афганістані, був головою Центрального командування збройних сил в США та Директором ЦРУ.
Але.
У 2012 році, генерал Петреус пішов у відставку після скандалу за участю його коханки Поли Бродвелл. З’ясувалося що генерал Петреус надав коханці доступ до своєї пошти в ЦРУ та до іншої секретної інформації. Коли пошту пані Бродвелл зламали, здійнявся галас, через який генерал Петреус мусив піти зі служби, і відтоді його офіційний статус – простий американський пенсіонер.


Як похідне від попереднього – наступне. А на базі яких даних генерал Петреус міг скласти план наступу на Донецьк?
На базі даних Центрального командування США та ЦРУ? Бути такого не може.
Повторюю - Петреус був відправлений у відставку через надання доступу до секретної інформації стороннім особам. У всіх спецслужбах світу (а в США - й поготів), особу з таким минулим до секретної інформації не допустять і на кілометр. Це – не обговорюється.


І ще. У розповіді Саакашвілі відсутня одна дуже важлива деталь – він не каже, коли саме генерал Петрус йому нібито «надав свій план». Бо до звільнення Слов’янська і після 20 серпня 2014 р., такі плани були неактуальні.
Та й взагалі. На моє глибоке переконання, найбільш розумне, що міг зробити генерал Муженко, вислухавши такі «плани» - це відправити їх у смітник.

Д.Калинчук (Вовнянко)
____________________________________
З товстожопого нездари Сракашвілі можна тільки сміятися. Всі реформи в Грузії робила команда Кахи Бендукідзе. А ворюга Мішико лише примазався до їхнього успіху.
Цьому жирному поцу давали можливість проявити свої таланти і в Одесі, на посаді голови Одеської області, і в Києві, на посаді голови офіса реформ. Але жодного реформаторського закону, протягом 1,5 року, воно не змогло скласти і подати в Раду. Але зарплата у Карлсона - 600 000 грн в місяць...Між іншим, а куди подівся ТРИЛЬЙОН ДОЛАРІВ, які Трамп обіцяв Михуїлу Сракашвілі у 2017 році, коли деякі ідіоти хороводили в центрі Києва "міхо-майдан"???Subscribe

 • Сейчас – наиболее ответственный момент для ВСУ

  Хлопці, вам потрібна зброя — гранатомети? Їх тепер є в нас! Ось тут не будемо особливо про деталі, але одна із бригад ДШВ попросила допомогти…

 • А ось це трохи краще

  Прикордонні переходи з Україною, а також ділянки автомобільних і залізничних доріг будуть внесені до переліку об'єктів критичної інфраструктури, –…

 • Рашка вирішила напасти на Молдову?

  Росія починає новий збройний конфлікт. Невизнана влада невизнаного Придністров'я проведе зустріч 28 лютого щоб офіційно попросити про приєднання…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments