gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

ЗЄля-торчок підсаджує всю країну на наркоту. Який преЗЕдент - такі й новини

В продвигаемом Зеленским, партией "Слуга народа" и партией "Голос" законопроекте о легализации каннабиса на территории Украины, есть пункт, на который следует обратить особое внимание.
Речь идет о выведении из списка наркотичеcких веществ тетрагидроканнабинола (ТГК, дельта-9-тетрагидроканнабинол) и его производных. Фактически это означает полную легализацию "легких" наркотиков на территории Украины и снятие запрета на из фармацевтическое производство.
Рынок этих наркотиков оценивается в Украине в объемах 1 млрд. $ в год.


Что касается обещания Германии выделить 1,5 млн. доз вакцины для Украины. Этот вопрос не обсуждался на встрече Зеленского и Меркель. Данное обещание было высказано Меркель после встречи  без указания сроков и формы поставки данной вакцины. Всего  в Украину было поставлено 318 тысяч доз вакцины  Pfizer -BioNTtech.
Последнее поступление - апрель 2021 года.
________________________

За результатами робочого візиту Зеленського в Німеччину.
Те, що достеменно відомо на даний час:

1. Ніяких офіційних документів підписано або узгоджено не було.
2. Заплановане для обговорення питання військового співробітництва з Німеччиною - не обговорювалося внаслідок відмови міністра оборони Німеччини Крамп-Карренбауера від зустрічі із Зеленським.
3. Основні моменти домовленостей про обсяги газу, що мають гарантовано прокачуватися через українську ГТС, перенесені для вирішення новим складом уряду Німеччини.
4. Питання про модернізацію української ГТС і обсяги фінансування цих робіт - перенесені для вирішення новим складом уряду Німеччини.
5. Німеччина відмовилася обговорювати питання деокупацію Криму.
6. Німеччина наполягає на законодавчій імплементації "формули Штайенмаера", яка передбачає виведення окупаційних військ РФ після проведення місцевих виборів на Донеччині і до передачі під контроль України державного кордону України.
7. Питання щодо надання фінансової допомоги Україні в розмірі 2 млрд. євро, перенесені для вирішення новим складом уряду Німеччини.
tZE inform
Tags: зеленський виблядок, зеленський наркоман
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments