gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Бгг, а хтось там за Філю переживав - що не пустили його в Україну. Клоун усе владнав

Зеленський подзвонив на рахунок свого другана-черта Кіркорова своєму друга Баканову, щоб Філя зміг заробляти бабло в Україні, не дивлячись на підтримку болгарином окупації Криму та неодноразовим виступам у Криму.
Я вже нічому не дивуюсь - піпл хаває.
Зелені чорти крадуть, вбивають національну оборону, плюють на національну безпеку - і їм все сходить з рук.


"Відповідно до нового листа Служби безпеки України, з проханням відізвати попередній лист щодо включення Філіпа Кіркорова з попереднього переліку осіб, що загрожуть національній безпеці України, – МКІП виключає Кіркорова з цього списку.


Так, відповідно до Положення про Міністерство культури та інформаційної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2019 року No 885 (зі змінами), та на підставі звернення Служби безпеки України від 25 червня 2021 року No 5/1/1-7000 визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 22 червня 2021 р. No 446 «Про оновлення Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України та його оприлюднення на офіційному вебсайті»."

Нагадаю, чотири дні потому СБУ рекомендувало внести Кіркорова в список через "неодноразові пропагандистських концертів і заяв", в яких він висловлювався на підтримку окупації Криму Росією і наполягав, що півострів - "російський".

У спецслужбі також відзначили, що він регулярно виступав в Криму, в'їжджаючи на півострів поза українських прикордонних пунктів."У СБУ є докази, що Кіркоров свідомо заперечував територіальну цілісність і суверенітет України, а у своїх висловлювання виправдовував агресивні дії РФ", - додали в СБУ.
Але вже через чотири дні, теж саме СБУ "раптом" забуло все, що розповідало кілька днів тому. Зрозуміло, що дебілами Зеленський та Баканов вважають саме українців - тому роблять, все що хочуть, не ховаючись...

Alex Noyt
Subscribe

 • Браво, Порошенко!

  Петро Порошенко уже повідомив, що внесе заставу (9 млн. грн.) за Романа Червінського, якого назвав "символом боротьби з найгіршою рашистською…

 • ВСЯ роSSийская эстрада - воровство Западной музыки. Один из примеров

  Плагиат Владимира Кузьмина: «Сибирские морозы» заимствованы у «Рики э Повери» и Карлоса Сантаны:

 • Thanks Sting

  На концерте в Варшаве, Стинг обратился к зрителям: «Война в Украине — это абсурд, построенный на лжи. Если мы проглотим эту ложь, она нас поглотит.…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments