gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Прастой чєстний парєнь із народа", "проста парядочний чєловєк" Вовочка покладе у кишеню 20 млрд.грн

преЗЕдент підписав закон, який дозволяє Кирилу Тимошенко та Кубракову витратити більше 5 млрд.грн. на святкування Дня Незалежності, та більше 100 млрд.грн. (10% бюджету) на Київську окружну дорогу - без аукціонів та без Прозорро.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила юристка, колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська

«Зеленський та його команда тільки завдяки цьому закону поповнять свою особисту та «партійну касу» на щонайменш 20 млрд.грн.», – ідеться у дописі.

За словами юристки, таке рішення свідчить, що депутати, чиновники, політики та громадські організації, котрі всі ці дні зверталися до президента з проханнями заветувати цю корупційну схему, «коштують» для Зеленського менше ніж 20 млрд, які можна на ній вкрасти.

«30-річниця незалежності - важливе свято для нас.
Для президента – це лише можливість заробити.
Наші (бюджетні) гроші Зеленський вже вважає своїми та витрачатиме їх так, як захоче. Ми станемо ще біднішими, а президент та його оточення ще багатше. Фахового та цивілізованого голосу громадян президент України вже не чує.Зеленський переконаний, що «маса» підтримуватиме його та органазовані за вкрадені гроші «видовища» забезпечать йому рейтинги», – пише Агія Загребельська.

Мовчання олігархічних телеканалів свідчить, що з олігархами у Зеленського - партнерські стосунки та «місця полювання» компромісно поділені, впевнена юристка.

newsua.one
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments