gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Звичайно, увага всіх світових ЗМІ без перебільшення прикута до подій в Женеві

Багатьох цікавить результат цієї зустрічі. Чула навіть від ікспердів, що можливий якийсь там "поділ світу", "чергова Ялта" і т.д.
Ще до початку саміту, я насолоджувалась як Женева не надала супроводжуючих винищувачів літаку з Путіним, і ті кружляли над озерами в Швейцарії 1,5 години, чекали дозволу на посадку.
Байден, мало того, що його борт зустрічали винищувачі, прибув на добу раніше, і провів зустріч з президентом Швейцарії. З Путіним буде зустріч потім, після саміту.
Швейцарці запропонували свій Протокол, і виключили можливість hyйла запізнитись і заставити всіх чекати.
Навпаки, Путіна першого відвезли до вілли, й він чекав на Джо.

Путіну не дали можливість говорити тет-а-тет - на зустрічі будуть Лавров і Блінкен.
Спільної конференції не буде.
Підписання документів не буде.
Джо Байден представляє на саміті не лише Америку, а всю євроатлантичну спільноту. Саміти НАТО і G7, куди Путіна не запросили - тому підтвердження. Спочатку зустрічі з сильними світу сього, а потім - з бункерним.
Байден після саміту НАТО чітко заявив, що Україна стане членом альянсу через ПДЧ. Це головний сигнал Путіну, що Україна - частина Західного світу, й мріяти про повернення під вплив Москви - не варто.
Ніякого відновлення совєцкого союзу не буде.
Ні про яку Ялту, де Сталін малював кордони, мова йти не буде.

Джо привіз на саміт в "кармані" три пакети санкцій, і залежно від поведінки плєшивого, будуть відповідні дії. За кібератаки й загрозу нацбезпеці США, будуть конкретні запитання. Трильйон російських фублєй - не малі кошти. Всі гроші російської "еліти" під прицілом. По держборгу росії вже працюють санкції.
І якщо путен не погодиться на капітуляцію, й не захоче співпрацювати з Білим Домом, то на ізгоя і вбивцю буде чекати повільна економічна і політична смерть.
Це буде красива гра.
Ну а ми, лупаємо сю скалу далі, і пам'ятаємо, хто лобіює інтереси України в НАТО, хто бореться за державу не дивлячись ні на що, і хто має очолити нашу державу на наступних виборах. Більше шансу може й не бути.
За нас ніхто це не зробить.
Боже, бережи Америку!
Слава Україні!
Л.Крижановська
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments