ЗЕбільний клоун так "бореться" з олігархами, що списує їм борги, а лохам - додає нові податки)))
А одночасно списувати борги Фірташу, і згортати пільги і фактично вводити для простих людей нові податки - це з якими олігархами боротьба?


Це боротьба з тими, у кого житло 120 квадратів, Туарег або на депозиті у пенсіонера 100 тисяч, які через забрану субсидію треба віддати за комуналку?
"Да потому что наши политики - охуенные математики: знают только как делить, отнимать и приумножать свое!" (с) Правда ж, Володимир Олександрович Голобородько?
В.Прозапас


Це боротьба з тими, у кого житло 120 квадратів, Туарег або на депозиті у пенсіонера 100 тисяч, які через забрану субсидію треба віддати за комуналку?
"Да потому что наши политики - охуенные математики: знают только как делить, отнимать и приумножать свое!" (с) Правда ж, Володимир Олександрович Голобородько?
В.Прозапас