gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Треба просто вистояти

▪️Ну що, читачі? Відчули ви, як протягом останніх тижнів лють і ненависть щодо Петра Порошенка і його прибічників перейшла в фазу, що здається ще трохи – і в хід підуть ножі, вила та сокири? Я от відчув.

▪️Шкодую я, читачі, ваші нерви і свій час. ЗЕботву в бан відправляю десятками. Сенсу витрачати десятки годин на суперечки з ними, які не завершаться нічим, бо вони не дискутувати приходять – я не бачу. А на їхній агітмайданчик перетворювати коменти під своїми постами – не дозволю. Але ж читаю я всю тут гидоту, яку пишуть.

▪️Чого там я? Ірині Геращенко на «плюсах» влаштували повноцінне цькування, рівня буллінгу в криворізькій підворітні. Передачу «Право на владу» час перейменовувати на «Право на розправу». Навіщо це було зроблено – очевидно. Прибічників «Європейської солідарності» тупо витісняють з ефірів зелених телеканалів.

▪️І не тільки телеканалів. Силяться зносити сторінки і аккаунти на ФБ, історія Маши Мадзігон загальновідома. І не тільки її. Профіль Сержа Марко знесли після того, як він разом з Порошенком привіз на фронт антиснайперський комплекс спостереження. Анонімні телеги і відомі блогери уже дійшли до того, що навіть не закидають щось Петру Порошенко – вони просто дихають ненавистю, звинувачують без доказів і вправляються у зневазі.

▪️І знаєте, що найбільш огидно? Від цих потоків брехні, наклепів у вигляді версій і звинувачень без доказів неможливо захиститися. Неможливо, бо у них вірять. Бо люди одурманені класовою ненавистю і ідеалістичними казочками самі готові шукати де б звинуватити Порошенка? Сама думка про те, що найбільш ефективним президентом України був крупний бізнесмен, руйнує їхній світогляд.

▪️Причина таких потоків ненависті очевидна. Через 2,5 роки перебування при владі, «служки» переконалися – посадити Петра Порошенка їм не вдасться. Нема ніяких доказів бодай якихось злочинів Порошенка. А чинити повне беззаконня, прокурорів примусити не може навіть готова на все для ЗЕ Венедиктова. Тому «служки» силяться випхати Порошенка з політики. Загнати в маргінес. Зневірити у власних прибічниках. Оббрехати. Довести потоки брехні до такої міри благого безумства, аби соратники Порошенка махнули рукою і пішли з політики. Аби всі ми зневірилися, що боротьба має бодай якийсь сенс.

▪️Ну що ж - ми в хорошій кампанії. Колись, от точно так само, потоками брехні з метою демотивувати, завалювали повстанців УПА. Порошенко - не перший лідер України, якого оббрехали з усіх боків.
Оббрехані були Іван Мазепа, Симон Петлюра, Павло Скоропадський.
Причому, Скоропадського оббріхували водночас червона Москва, білогвардійці і прибічники Петлюри.
Нічого не нагадує? А Бандера?
Скільки бруду, крім Москви, на нього вилили «свої»?


▪️Те, що нині роблять зелені, вже було в моєму житті – перед Помаранчевою революцією.
Але тоді було іще важче, бо на опозицію працював один лише «5-й канал» Петра Порошенка. Всі решта – проти. Інформаційно прибічників Ющенка стирали на порох. Але саме Ющенко став президентом.


▪️Не для рядових прибічників ЗЕ (я сам колись був схожим і прошов свій шлях у державники), але для ЗЕботви, для «позитивних блогерів» Подоляка та Арестовича, для любимих болонок Ігоря Валерійовича з холдингу «1+1 Медіа» та для усієї іншої армії професійних брехунів з долученими до них білопальтечниками - я маю дуже погану новину. Вони нас не випхають з політики. По-перше – у нашому житті такі випихування вже були. На заводах. У бізнесі. На фронті. За Януковича.
Випихувалка зламається: нас випихувати - як небо фарбувати.


▪️По-друге, я давно збагнув: найбільш холодно буває перед світанком. Сам факт того, що вони казяться аж так, свідчить – у них тремтять пальці і кривляться рила. Від страху.
Вони бачать, що рейтинг Порошенка не хитається.
А Зеленський протримається ще недовго. Вони знають – нам треба просто вистояти.
Так от – ми вистоїмо.

Дмитро ”Калинчук” Вовнянко
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments