gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Слуги урода" підвищують пенсійний вік, але хочуть перевести стрілки на "папєрєдніков". Не вийде

27 травня 21 року, "слуги урода" зареєстровали законопроект 5566, яким хочуть підвищити пенсійний вік до 61 року.
Ініціатори цього законопроекту - скандальновідомі Галина Третьякова, Мар’яна Безугла, Ірина Верещук та інші.
Міністр соцполітики Марина Лазебна і Слуги почали активно поширювати відверту брехню про пенсійну реформу, проведену у 2017 році нашою владою.
Зокрема, Лазебна заявила, що: «я вважаю, що так звана пенсійна реформа 2017 року вже де-факто підвищує пенсійний вік для людей».

Правда полягає в тому, що пенсійна реформа 2017 року НЕ підвищила пенсійний вік.
Це була принципова позиція Петра Порошенка, в тому числі - і у переговорному процесі з МВФ.


Перший і останній раз, підвищувала пенсійний вік влада Януковича, схваливши у 2011 році зміни до пенсійного законодавства, підвищивши пенсійний вік для жінок на 5 років.
Таким чином, Зеленський і тут йде шляхом Януковича.

Пенсійна реформа 2017 року дала можливість вперше за 10 останніх років провести осучаснення пенсій, що призвело до суттєвого підвищень пенсій в Україні. Також саме цією реформою було відновлено процес щорічної індексації пенсії, які відбуваються 1 березня кожного року.
Власне, єдине, чим може пишатися влада Зеленського («ми двічі проіндексували пенсії в Україні») - це є просто виконання норм пенсійної реформи, яка була ухвалена ще у 2017 році.
Якщо міністр соціальної політики чи Слуги народу вважають, що під час проведення пенсійної реформи були допущені якісь «помилки», то у них було цілих два роки для того, щоб їх виправити, запропонувати свій шлях підвищень пенсій в Україні.
Проте, крім ініціативи підвищити пенсійний вік в Україні, жодних інших ідей, на сьогоднішній день ні Зеленський, ні його Уряд, ні Слуги народу не пропонують.
©
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments