gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Спростована чергова брехня ЗЕленої банди

Сьогодні Верховний суд щодо генерала Віктора Назарова, скасував судове рішення і закрив справу.
«Рішення суду касаційної інстанції мотивовано тим, що на підставі встановлених судами фактичних обставин справи, їхній висновок про те, що Назаров В. М. мав можливість запобігти терористичному акту, в результаті якого був збитий літак ІЛ-76-МД та загинуло 49 військовослужбовців Збройних Сил України, є неправильним», - пізніше поінформували у Верховному суді.
Нагадаємо: літак Іл-76 з 40 військовослужбовцями і 9 членами екіпажу на борту було збито кацапськими бандитами 14 червня 2014 року на території Луганської області.
......
"Вітаємо рішення Верховного Суду України, який визнав повну невинуватість генерала-майора Віктора Назарова у справі щодо збиття літака ІЛ-76 на Луганщині.

З самого початку, як ми і стверджували, було абсолютно зрозуміло, що справа не має під собою жодних підстав, бо головний винуватець загибелі літака — Путін.
Адже саме він веде війну проти України. А російська пропаганда і отруєні нею уже майже 7 років намагаються перекласти на генерала Назарова відповідальність.

Замість переслідування українських військових, влада має зосередитися на тому, щоб подібні трагедії не повторилися. Для цього потрібно зміцнювати  національну безпеку і упереджувати витоки секретної інформації з найвищих кабінетів держави. Саме тому Європейська Солідарністьпродовжує наполягати на створенні ТСК у «справі вагнерівців».
Лише українське військо і міжнародна підтримка можуть гарантувати  безпеку Україні, а переслідування бойових генералів тут точно поганий помічник"
П.Порошенко
____________________
Справедливість, незаангажованість та компетентність суддів формують позитивну мотивацію всьому особовому складу Збройних Сил щодо захисту України.
Всі, хто підтримував генерала Назарова були впевнені в торжестві Закону.

Щира вдячність всім, хто вірив в об’єктивність судової гілки влади, демонстрував громадянську позицію, проявляв офіцерську честь, корпоративний дух, вірність побратимству, підтримував і діяв не на словах, а справою.
Схиляю голову перед моральною стійкістю, витримкою і силою духу дружини, рідних генерала Віктора Назарова і його особисто.
Принцип об’єктивності дотримано і віра, що справедливість в Україні стає не пустим звуком зростає. Цілком підтримую таке правильне державницьке рішення.
Віктор Муженко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments