gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Дамо підсрачника смердючому тхору Сіроже Лєщєнку!

Кажуть, в тваринному світі відбуваються різні повчальні події.
Наприклад, буває тхір, котрий дуже добре їсть, і тому багато паскудить. А потім бере це саме "багато" - і маже оточуючих. Звинувачує їх в «крисятнічєствє». А себе оголошує еталоном честі. При цьому, зі зрозумілих причин, від нього тхне лайном. І сам він поводиться як щур. За що його рано чи пізно беруть за шкірку, і гидливо дають пенделя так, що він летить над лісом як швидкий птах, і питає "Ну як же так? За що ???


Я не дуже люблю петиції в наші смутні часи. На них зараз, в основному, мляво кладуть з приладом.
Але.

Коли вчора я побачив петицію про те, щоб взяти за шкірку і ... (закреслено) - звільнити Сергія Лещенка з місця, де він добре їсть (з поста голови наглядової ради АТ "Укрзалізниця») - я витратив свої дорогоцінні три хвилини, і підписав!
Ну, по-перше, це петиція на кабміні. Там поки що начебто якось дотримуються якоїсь умовної пристойності. На відміну від офісу крісла президента. Де ящик для петицій вдало поєднали з відром для сміття.
А по-друге - просто хочеться зробити Серьожі приємно. Це як надіслати чорну мітку на світанку. Хоча, її звичайно, зазвичай шлють капітану корабля. А Сергій, так - кок злодійкуватий. Але він же хотів стати капітаном? Пам'ятайте ж в 19 так і сказав - був би не проти стати президентом (хочу подивитися на це в наступному кошмарі).
Я б і не ліз в Сергійка. За Паніковським, це категорія "жалюгідна, нікчемна особистість". Але.
Він заслуговує моєї уваги. Як і вашої.
Саме ця людина зробила максимум, для того, щоб перетворити образ актікоррупціонера в клоунський костюм. І для дискредитації ідеї боротьби з корупцією - ніхто не зміг зробити більше за нього.
Сергій міняв колір, курс, господарів, зграї, переодягався, перевзувався, перевтілювався - і, здається, тільки стать не міняв (поки).
Він голосно накидав на оточуючих, і при цьому часто не гидував фейками і густо брехав. А сам повертався в профіль, і приймав чеканну позу безсрібника і чесного, бідного хлопця (правда, одягненого дуже дорого).
Він говорив про чужі гріхи з власністю - але в'їхав в квартирку з дуже сумнівним походженням.
Говорив про "проклятих олігархів" - і терся з олігархами.
Чогось там лобіював, начебто. Навіть з російськими олігархами засвітився.

Говорив про "нашу війну" і навіть про те що "путін х**ло" - а потім, опа, опинявся у ВІП-залі російського "Сбєрбанка".

А коли дружина його, співачка ротом, їздить на восьмому році війни на гастролі до Росії, Сірожа витирає нам росу з очей, і каже, що це популяризація України.
Багато чого було в біографії "чесного" хлопця Сергія.
Перетворилася вона в низку пояснень "це не те, що ви подумали" - і нових спроб лити жовту рідину в очі громадськості, видаючи її за божу росу. Ну що ж поробиш - в боротьбі між бажанням "добре жити" і бажанням бути "еталоном антикорупціонера" - перемогла звичка добре їсти.

І треба ж було такому статися - став він головою наглядової ради "Укрзалізниці". З жебрацькоїю"антикорупційною» зарплатою в 332 062 гривень. Серьожі непросто протягнути на такі гроші. Серьожа навіть скаржився на затримку зарплати в березні.
І все б нічого, якби в каденцію "спостереження" антикорупціонера Сергія потужний монополіст рекордно не загруз у збитках і корупції. А результати цього відчуває кожен, хто користується залізницею. Або працює на ній.
І я сказав собі - напевно вистачить, а? І підписав петицію.
Якщо і не звільнять - Сергій знатиме про чорну мітку. А якщо звільнять - розповідатиме, що "порохоботи забанили його в Укрзалізниці". Що теж прикольно.
Ось воно, посилання.
Три хвилини часу. Після простої реєстрації, прийде лист на пошту, в якому треба її підтвердити. Просто натиснути на посилання.

Зробіть хлопцю приємне. А то він вже за ...
Люблю антикорупціонерів. Але коли від них одне лайно і збитки - треба брати їх за шкірку і давати пенделя.
Лети, Сергію!

Гліб Бабич
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment