gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Неодноразово спійманний на брехні Бігус, знову видав порцію нікчемного мотлоху

Там Бігус знову заходився розповідати чергові казки про якісь «регулярні переговори Порошенка з Медведчуком». Що я маю сказати з цього приводу?
Останнім часом, від кількох політекспертів мені довелося почути, що в Бігуса почалися серйозні проблеми з грішми. Розповідають, що програш суду по Семочку сильно вдарив по довірі до Бігуса з боку грантодавців, а історія про те як Бігус перевів кілька мільйонів гривень свого проекту в ОДВП - створила конфлікт всередині самого «Бігус.інфо».
Бо своїм партнерам Бігус розповідає ледь не про волонтерство і ідейне служіння великій справі антикорупції. Але повтрюю, це – чутки.

А не чутки - те, що мультики Бігуса про «свинарчуків» зразка весни 2019 р. - не підтвердилися взагалі нічим.
Єдиний вирок суду, який стався за весь цей час – визнання Подільським судом Києва мультиків Бігуса такими, що не відповідають дійсності. Так, Бігус і Ко зуміли відмінити той вирок на формальних підставах, проте уже триває новий суд. За звинуваченням НАБУ, Ігор Гладковський прийшов сам.
А самі Бігус і Іванова, вже мусили на ТБ визнати, що їхня передача про Семочка - не відповідає дійсності.

І ще.
На одному з останніх ефірів, в мене виникла перепалка з представником президента в Конституційному суді Федором Веніславським щодо таких от записів. Пан Веніславський тоді мені чітко сказав, що записи Гео Лероса, наприклад, доказами бути не можуть, бо невідомо в який спосіб ті записи були здобуті. Простіше – якщо записи зроблені НЕ правоохоронцями і без санкції прокурора, вони – сміття. За умови того, що нині записи розмов чужими голосами монтують навіть діти – воно й не дивно. По факту, представник Зекоманди підтвердив, що і плівки Деркача, і всі інші подібні записи, юридично – мотлох і побрехеньки. Записи від Бігуса – так само.

Ну а те, що поширює ці записи відомий "антикорупціонер" Бігус – не дивно взагалі. Згадайте, хто в нас був зірками боротьби з корупцією та олігархами в часи Януковича? Я нагадаю – Найєм і Лещенко. Чим ці обидва типи відомі зараз? Пригадуєте?
Отож!
Д.Калинчук (Вовнянко)
_____________________________________
Хто пам‘ятає, скільки Медведчук брехав ще на посаді голови АП Кучми, і як темниками змушував брехати журналістів, ніколи не повірить йому на слово. Але для цього треба пам’ятати ці події.
Хто на початку 2000-х ходив в школу просто не знають скільки брехні було від цієї персони.

Хто вміє аналізувати і підходить до Медведчука критично, просто візьме і співставить ним сказане з реальними подіями. Подіями із сотнями свідків.
Наприклад, звіт Медведчука російським кураторам про начебто "зупиненений за наказом Порошенка рух колони ЗСУ на Ізваріно", спростовують всі учасники того маршу: колона йшла, дійшла і виконала бойове завдання.
Але бажання робити простий фактчекінг дуже залежить від поставленої мети і, напевно, особистих зв‘язків, симпатій та антипатій.

Медведчук не міг не брехати московським господарям про свою значимість і впливовість. Інакше він втрачав би свою цінність, а Росія завжди своїх кидає, коли використовує. Доведено.
І злиті записи робились не СБУ, а іншими спецслужбами, де завжди зливають коли треба і кому треба.

Ну, і ще одне.
Тодішній президент намагався хоч якось організувати оборону вщент пограбованої Януковичем України, маючи розвалену і таку саму пограбовану проросійською владою армію.
Нинішній преЗЕдент в той час, заробивши купу кешу на приватних виступах перед Януковичем і Медведевим, на піку агресії влітку 2014, продовжив заробляти у Москві на зйомках кіно за кошти російського бюджету.
Але винен Порошенко.

У Зеленського, який в 2019 році отримав країну, непорівняно сильнішу, ніж у часи руїни 2014-го, інакше і не буде.
Він відчуває, хто президент, а хто грає президента. А в серіалах бувають різні сценарії, куди можна вписати і брехню, і підлість, і бруд.

В.Ар´єв
_________________________________________________
Зливний бачок Бігус розродився на чергові мультики.
І неважливо, що цілковитою брехнею виявився його мультяшний дебют, в якому він намагався намалювати присутність корупції в постачанні контрабандних запчастин до бойової техніки. Корупції в цих закупівлях не виявила ні міжнародна аудиторська служба, ні на 100% своя Генпрокуратура.
А Гладковському-старшому в терміновому порядку придумували причину затримання, яка виявилась доволі дивною – комусь здалось, що він може втекти. А вже за час його тримання під вартою з’явилась нова версія корупції Гладковського про завищення ціни на Богдани при їх продажу ЗСУ, яка до постачання запчастин не має жодного стосунку та й сумнівним виглядають оголошені звинувачення, оскільки Богдани з кращими характеристиками - були значно дешевші від МАЗів, які зараз закупляє теперішнє керівництво МО.

Що ж спільного в цих мультиках?
В теперішніх мультиках Бігус з усіх сил старається прив’язати Медведчука до Порошенка так само, як в попередніх він намагався притулити Порошенка до постачання запчастин за Гладковського. Тільки чомусь і раніше, і тепер це виглядає неприродньо.

За попередню брехню, Бігус вже отримав достатньо проблем.
Здавалось би, мав би
заритись глибоко і сидіти тихенько, щоб уникнути зайвих неприємностей. Але тут все навпаки. Чи справа тільки в грошах, які так потрібні Бігусу через програні судові позови? Виглядає, що не тільки. Так видається, що йому пообіцяли за оприлюднення плівок відсутність проблем, бо вони мали б початись у Порошенка. А Бігус, якому доляри заліпили очі, повірив.
Але з тих телефонних переговорів, жодної вини Порошенка не видно. Єдине, з чим погоджуюсь з Бігусом, то це те, що Медведчук справді шістка, який намагається вислужитись перед кремлем, а тому перебільшує свій вплив на Порошенка, бо його насправді не було.
Бо насправді Петро Порошенко - блискучий гравець, і водив за носа Медведчука разом з кремлем – на словах погоджувався, а в реальності робив свою справу.
В нарізці розмов згадувалась колона з БМП, яка рухалась на Ізварино і Медведчук «передав наказ» від орків її спинити. Тут під дописом Бірюкова учасники того руху сміються з того випендрьожа Медведчука і розказують, як її насправді спиняли.
https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/2940226489579482

Зупинкою тієї колони завершилось виведення наших прикордонників з Ізварино.
Мене в цій ситуації непокоїть зовсім інше.
Яким чином попали до Бігуса плівки, які як стверджуєвін сам, писались в СБУ?
Це що – СБУ під керівництвом дружбана Баканова тепер платформа для отримання сенсаційних плівок для всіх, хто забажає?
Якщо плівки легко потрапляють до Бігуса, то де гарантія, що інші плівки чи інформація, яка зацікавить нашого ворога, не потраплять тим самим шляхом до кремля? Тому не потрібно дивуватись, що операція по вагнерівцях була злита на завершальній стадії.

А доказами того, що Петро Порошенко водив за ніс Медведчука і кремль є ось ця карта, яка показує різке зменшення окупованої території після інавгурації Петра Порошенка.
І саме після
інавгурації Петра Порошенка 07 червня 2014 року, відбулось звільнення, а не здача Маріуполя, як розказував Гордон з «націоналістом» Білецьким.
С.Білуник
_________________________
Фууууххххх… Я аж переживать начал! Думал - в канун величайшей пресс-конференции величайшего болтуна современности, обойдутся одним помятым и перепуганным до конца жизни Чаусом.
Ан нет. Подстраховались всё же.
Бигусу выдали плёнки переговоров Медведчука. Сразу за четыре года. (Наверное не тянут на улики в суде). Кто выдал? Да откуда я знаю. Наверное Служба прослушек Украины, отдел выдачи документов Бигусу.

Оно то и понятно. Партию нужно доигрывать до конца.
Плёнки Деркача - пришлось запить водой.
Жвания, через день читающий текст с экрана, про атомно-фосфорные авиационные бомбы, которые Порошенко продавал каким-то сирийским повстанцам, тоже, мягко скажем - не взлетел.
Остался старый и проверенный способ. И главное- безопасный. Два года назад впервые использовали. И всё сразу получилось.

Можно быть уверенным, что на пресс-конференции вопросы о проваленной борьбе с «короной» (и как следствие десятков тысяч умерших украинцев) будут заданы вскользь. То же самое касается денег из фонда сами понимаете для борьбы с чем. Куда делись?
И почему, например, кислородные концентраторы вынужденны были покупать бизнес и волонтеры?
А вот тема притянутой за уши связи Медведчука с Порошенко - будет мусолиться со всех сторон.
Хотя, вот например Мишаня Подоляк (один из нынешних советников ЗЕ), ещё в 2018 году сказал: «Я совершенно далёк от мысли, что нынешние правящие ребята преднамеренно подыгрывают Виктору Владимировичу».
Видите, как уважительно - аж по имени-отчеству…

Но все эти домыслы и художественные подводки Бигуса, - дескать, Медведчук влиял на Порошенко и такое разное, - перечеркивает один факт. Один, но очень мощный и НИКЕМ не опровержимый!
А именно - контрнаступление ВСУ на Донбассе в июне 2014 года.
То самое контрнаступление, приказ на который отдал тот самый Пётр Порошенко, и в результате которого освободили две трети ранее оккупированных россией территорий.
(Пороху ещё потом в 2020 году уголовное дело пришили за это).
Кстати, хотелось бы увидеть морду "всемогущего" Медведчука, когда он узнал об контрнаступлении украинской армии. А ведь так распинался перед всеми о своём влиянии на Президента Украины. Ему просто дали такую иллюзию. Он её и проглотил.

Ну, и про остановку военной колонны под Изварино было интересно послушать. Медведчуку якобы сказали, что Порошенко колонну остановил. (Ну, сам же Медведчук попросил).
Но колона почему-то не остановилась. Хотя Медведчук решил, что остановилась и даже браво отрапортовал об этом. Почему так получилось? Почему не остановилась, когда сказали, что остановилась?
Ну вы же люди умные, сами найдёте ответ…

О.Петров
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments