gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Прямо накануне визита в Украину и.о. премьер-министра Молдовы Аурелиу Чокой, "нашёлся" судья Чаус)))

Пропавший полтора месяца назад в Кишиневе бывший украинский судья Николай Чаус заявил, что его не похищали, а "так было нужно", и пообещал разоблачения.
Свое местонахождение он не назвал, но заявил, что находится в безопасности и вскоре планирует вернуться в Украину.
Новая "мутка" Ермака, которая традиционно закончится провалом. Подробности позже.
Sharp`s
_________________
Чаус таки живий, зараз виставили відео з ним. Проглянути можна за посиланням:
https://t.me/chausua/6
Можна було б посміятися, якби не було так сумно.
Бо це вже не мафіозні розбірки, це вже гангстерство в законі. Звісно, що відговорив текст, який приказали. Будуть пробувати втекти від відповідальності за викрадення й незаконне утримування особи та ще й за створення колосального міжнародного скандалу.
Судячи з тексту, який озвучив Чаус, зараз це основне завдання, але методику ще не продумали. Щось прозвучало невнятне, що викрадали не зараз, зараз якісь "друзі рятували...", а викрали 2016 і про це він хоче всім розповісти, але поки ще не знає, що має розповісти, тому конкретики уникає.
Не сумніваюся, що хочуть приліпити до цієї справи Порошенка. Але як - ще не придумали.

Ну й на останок.
А для чого було треба тримати стільки часу, а не розкручувати відразу? Тільки через те, що не мали заготованих звинувачень проти кого треба.
Тоді навіщо було так поспішати й підставляти президентку дружньої Молдови відразу після візиту до Києва?
Ці "друзі" могли почекати, доки сформулюють для Чауса тези й тоді його "рятувати". Та ні, не могли. Наближався день, коли Чауса мали офіційно видати українскій стороні, а точніше - передати його в руки НАБУ, яке досі не зовсім підконтрольне ОПі. І дехто цього дуже боявся. Тому й поспішали.

Але коли вже викрали й вивезли, чому б було не засвітити так само тупорило, як і зараз?
Він же й сьогодні нічого не сказав. Міг так само нічого не сказати місяць тому. Але чомусь не міг...
Можете підкинути якісь свої ідеї, але в мене є лише одна версія. Його стан і вигляд на той час не дозволяв показувати його людям.

Зверніть увагу: корумпований суддя чомусь сам почав розказувати, що його не били, руки-ноги не ламали. Ніхто ж цю тему особливо в країні не педалював. Хіба сумнівалися: чи він ще живий? Якби появився в кадрі й прорік услід за Януковичем: "Я жівой", було б логічно. А оці ручки-ніжки.
Автори тексту традиційно прокололися по Фрейду - вони то знали, що було насправді, тому й почали виправдовуватися.

А щоб тримати так довго Чауса й не показувати його людям - були дві причини.
Або допускали можливість його вбивства, і лише міжнародний розголос зупинив від цього, або трохи перестаралися під час первинної "обробки". Недарма ж про ці ручки-ніжки згадували...
І що це за слід у Чауса на шиї? Тут наводжу фото 40-денної давності, яке проскочило назовні. На ньому якраз і видно пошкоджені руки.


Я із досвіду своєї роботи в лікарні можу ідентифікувати ці ушкодження, але поки стримаюся. А на шиї схоже на слід від придушування спеціальним механізмом, який використовують деякі спецслужби.
Зараз рани поступово загоюються, Чауса після жорсткого першого допиту й спецобробки можна вже в певному ракурсі показувати людям.
Що ще цікаво.
Він у тексті сказав фразу, звернену до рідних. Оцініть тупість підсунутої нам версії: Чауса не викрадали вороги, а "рятували друзі", але ні він, ні ці самі "друзі" нічого не повідомили його рідним, і ті мусили півтора місяці жити в тривозі й навіть не знати, чи чоловік і батько ще живий.
Дуже поганенько склепаний сюжетик...
Свої сценарії для серіалів вони опрацьовували краще.

Т.Чорновіл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments