gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ха-ха,какая пощёчина ЗЕлёному ублюдку: ГосСекретарь Блинкен первым встретился с Порохом, а не с ним

Вокруг визита госсекретаря Энтони Блинкена в Украину было очень много различных домыслов и предположений и высказывались мнения о том, что охрана госсекретаря США готова за ухо и пинками выкинуть с места переговоров завхоза янелоха – скандального и кротоподобного Ермака-Шаурмака.
А кроме того, обсуждался узел вопросов Байден-Порошенко, в том плане, что Блинкен может встретиться с Пятым Президентом Украины отдельно и лично, чтобы высказать собственное видение формата отношений между Украиной и США и видение президента США. Якобы, это нужно для того, чтобы в случае непонимания сказанного "я_не_лохом", Порох смог доходчиво растолковать ему, что говорил Блинкен. Якобы, из ОПЫ всячески пытались не допустить именно такого развития событий, поскольку возникнет простой вопрос такого плана.


С Порохом, ГосСекретарь встречается чуть ли не как с первым зарубежным лицом, не имеющим властных полномочий. Но "янелох" таскал Пороха по судам, в то время как Шаурмака - гонят мокрыми тряпками из любого присутственного места как путинского крота, но он продолжает сидеть на кресле завхоза и имитировать бурную деятельность, названивая Путину и его холуям. Так вот – почему так?
И вот, ситуация прояснилась: прибыв в Киев, Блинкен сразу встретился с Порохом и провел с ним переговоры, растянувшиеся более чем на час.


Ну а дальше – слово пятому Президенту по тексту его ФБ:
«Щойно завершилася більш ніж годинна зустріч із державним секретарем США, великим другом України Ентоні Блінкеном і представницькою делегацією за участі Вікторії Нуланд.  
Зустріч була дуже конструктивна і символічна. Коли Україну відвідує серед перших країн одна з найвищих посадових осіб США, це є символ важливості України для Сполучених Штатів.
І держсекретар, і Вікторія Нуланд сказали про концентрацію зусиль на проведенні і захисті реформ. Бо коли руйнуються реформи, зроблені нашою командою, у тому числі і за участі Ентоні Блінкена у 2014, 2015, 2016 роках, це є неприйнятним.
У ході зустрічі був дуже позитивний меседж, і всі політичні сили зараз задекларували, що захист українського суверенітету і відсіч російській агресії – це найвищий пріоритет.

Я передав Державному Секретарю non-paper і виклав абсолютно чітку позицію щодо розвитку нашої співпраці. Вона включає і необхідність отримання Плану дій щодо членства в НАТО, і підтримки України в позиціях переговорів по вступу в НАТО і ЄС. Там передбачені дуже конкретні прохання про допомогу нам в протидії коронавірусу, починаючи від постачання обладнання і завершуючи постачанням вакцин. Поділитися досвідом, який мають США в тому числі щодо організації логістики у протидії. Презентував наш антиковідний план. І ми домовилися про те що будуть надані відповідні визначені особи для проведення цієї координації.

Ми попросили, щоб США взяли участь у Кримській платформі і спільно обговорили активізацію Нормандського формату. Призначення спеціального представник США для відсічі російській агресії і координації дій з ЄС. Підкреслили важливість співпраці з МВФ. Бо на сьогоднішній день вона зруйнована. Тому що багато обіцянок, які давала влада, не були виконані. Зруйновано головне, що ми мали протягом п’яти років нашої каденції – це довіра. Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб довіра до України була відновлена…

Радий новій зустрічі з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном, пані Нуланд та паном Рікером, чудовою «українською командою» нової американської адміністрації.  Передав теплі вітання другу України Президентові Байдену, побажав успіхів у зміцненні американського лідерства в світі та швидкому подоланні викликів.

Наголосив, що стратегічний успіх України залежить від єдності всіх демократичних сил для ефективної відсічі російській агресії, відновлення територіальної цілісності та впровадження реформ заради добробуту України, членства в ЄС і НАТО, а також шляхів допомоги Україні у протидії викликам коронавірусу.

У реалізації цих завдань важливою є всебічна політична і практична підтримка з боку США. У цьому контексті передав новій американській адміністрації особисте бачення шляхів поглиблення українсько-американського стратегічного партнерства та внеску США у зміцнення політичної, фінансово-економічної та оборонної стійкості нашої держави. Підтримую заяву Держсекретаря Блінкена, що нам слід будувати в Україні міцну і дієву демократію!»


Там есть и видео.

Просто посмотрите, с каким видом Порох все это рассказывает, и, думаю - многое станет понятно.
Ну а мы заметим такое. Посольство США в Украине по своему размеру - одно из самых крупных не только в Европе, но и мире. Думаю, что надо приложить все усилия для того, чтобы на территории Украины была и самая крупная военная база США, для равновесия. В самом деле, отсюда можно быстро отправлять военных и грузы в любые горячие точки Европейско-Азиатского региона и если что, до Воронежа и даже Москвы – рукой подать.


Но визит продолжается и просто интересно, что там будет дальше, в частности, получит ли фигурный пендаль Шаурмак. Так что не расходимся. Будет интересно.
«Лінія оборони»
_
________________________
Мабуть, передбачаючи зустріч Державного Секретаря США із Президентом України, вся московітську продажна журнашлюшна п'ята колона дуже старалась поширити в Україні черговий фейк про офшори Порошенка.
Але, як бачимо, американська адміністрація краще орієнтується у провокаціях, ніж наші корисні ідіоти разом із рашистською "Дойче веллє''.
І тому послали це видання дуже далеко, і, зокрема, українських плісняків теж.
Тому пріоритетом для них була зустріч із Петром Порошенком, а не із "я_нє_лохом".

Браво!!!!!
Ярослав Лісевич
________________________

Блінкен почав офіційний візит в Україну із зустрічі з Порошенком.

Поки ви допиваєте ранкову каву, Держсекретар США Ентоні Блінкен провів зустріч із лідером опозиції , яка триває вже годину – з 8:30 ранку в столичному Хайяті.

Тобто, США не просто надали перевагу першої зустрічі п’ятому президентові під час першого офіційного візиту нового Держсекретаря, а зробили це всупереч капризам Зеленського, який категорично вмовляв не робити цього.

Адміністрація Байдена чітко показала, хто є для них справжнім другом та союзником в Україні.

Зелені чоловічки

Tags: зеленський лошара, зеленський ублюдок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment