gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

За фейк - до суду!

Адвокати Порошенка вивчають публікацію "розслідувачів оффшорів" на предмет юридичного захисту свого клієнта і вибору належної юрисдикції для позову щодо фейку: https://bit.ly/2RqiqhW
Як повідомляє міжнародний Центр із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP), на початку 2010-х Порошенко нібито отримав контроль над шістьма офшорними компаніями за допомогою свого помічника Сергія Зайцева.

Насправді, Порошенко не є бенефіціаром, не контролював і не контролює жоден з офшорів, володіння якими йому приписують автори чергового “розслідування” OCCRP.
• OCCRP не вперше поширює розслідування, де бурхливі фантазії автора видаються за доведені факти, тож не виключено, що Порошенко подасть до суду на цю структуру.


Справа картин практично розвалена, бо не має доказів, інакше б її давно передали до суду. Картини законно придбані за кошти, з яких сплачені податки. Вони легально ввезені в Україну з усіма належними митними платежами і протягом тривалого часу вносяться до декларації Петра Порошенка.

• Минулого року, Порошенко публічно презентував і самі витвори мистецтва і всю документальну базу, яка підтверджує законність їхнього походження.
11 квітня 2016 року міжнародний фонд «Відродження» висловив розчарування з приводу реакції журналістів «Слідства.Інфо» на аргументовану критику їхнього розслідування щодо офшорних компаній Порошенка, яке вони проводили у партнерстві з OCCRP.
• На думку фонду «Відродження», журналістська хвороба «права на абсолютну істину» підриває суть свободи слова, заміщуючи її простором компромату і маніпуляцій.
• 18 квітня 2016 року Незалежна медійна рада більшістю голосів визнала наявність у передачі «Подвійне життя Президента» проекту «Слідство.Інфо» невідповідності стандартам відокремлення фактів, суджень чи припущень, поваги права громадськості на повну та об’єктивну інформацію про факти та події.
©


І.Чернобаєв
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 2 comments