gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Банда ЗЕленого ублюдка планує з помпою "затримати" Чауса на кордоні з Придністров´ям або Кримом

Отже, зараз ГУР сконцентрований не на загрозах від РФ, а на судді Чаусі. Дрібному корупціонері, якого офіс президента вирішив використати для дискредитації тих, хто розповів Bellingcat деталі зливу спецоперації проти «вагнерівців», ну і Порошенка, якщо вдастся у цьому «переконати» біглого суддю.
Для цього, топ-посадовець з ОП наказав спецназу розвідки викрасти Чауса з Молдови, а наслідком «переконувань» стала поламана щелепа Чауса.

Про це та про наступні деталі розповів мені офіцер, який назвав мені справжні прізвища спецназівців ГУР МО, що брали участь у вивезенні і охороні Чауса.
Наприклад, Сергій Ба…й, номер телефона 097-ххх-хх85.
Дані кадрових офіцерів публічно розголошувати не можна, тому, перепрошую за таку подачу. Ми, до речі, з ним зв’язались, але, зрозуміло, розмовляти він з нами не став. Так от, зараз елітні бійці замість участі в складних спецопераціях проти ворога стали виконавцями замовлень злочинців з Банкової.


Після вивезення з Молдови, Чауса тримали на об’єкті міноборони в Хотянівці, рівно навпроти Межигір’я Януковича. Якщо їхати дамбою вздовж Київського водосховища, в’їзд на цей об’єкт позначений відповідною табличкою.
Проте, Чаус відмовлявся йти на співпрацю, а час спливав.
Тому, викраденого суддю вирішили «легалізувати». І ось тут починається головне.
План намалювали наступний: викинути Чауса на кордоні з Придністров’ям або адмінкордоні з Кримом і задіяти для цього прикордонників, які мають його затримати «при спробі». Для цього, «об’єкт» перевезли на військову базу в шести километрах від Первомайська і утримують його в будівлі, що на фото:


Від цього місця приблизно однаково відносно недалеко і до Придністров’я, і до Криму.
Як варіант, також розглядають кордон з Росією.
Проте, найважливіше далі.

Чауса, за планом, мають з помпою затримати, всім показати і сказати, що ніякого вивезення в Україну не було, що це все вигадки-фейки-ворогипридумали, ну і так далі…
Реалізувати планують найближчими днями.
Цікаво, що перед вильотом в Гуту, Зеленський мав зустріч з керівництвом Державної прикордонної служби, зокрема особисто з Дейнеком.
Співпадіння?

Володимир Ар´єв
Tags: ЗЕленський ублюдок, Чаус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments