gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Реформатори-активісти" кудись раптом зникли...

Ну ладно, крикливі професійні патріоти тепер мовчазні, як мертві бджоли: у них робота була така - верещати виключно на замовлення про те, хто кому недорогенька, та від проплаченої люті кидатися плюшовими свинками.
Але зверніть увагу, як здулися наші знамениті колись успішні "тєхнократи".


От, наприклад, Нефьодов, якому "реформи проходили не досить швидко" - не проявив заявлених талантів і завалив митницю до рівня розвитого паханату та був зеленими тряпкамі вигнаний до "Голосу", і хоча митницю стали грабувати інші - та він про це чомусь мовчить, хіба що за звичкою щось накидує на "порохоботів".

Вітренко колись пхав Газпром в хвіст та гриву, а тепер - різко став сином своєї мами та ліг під московське лоббі в українській енерегетиці, тепер знову щось віщує більшовицьке про "незалежний російській газ" та "об'єдннання активів" під аплодисменти Коломойського.

У Голіка кілометр доріг чомусь став втричі дорожчім в порівнянні з часами його перебування в команді "бариг",  та і ті дороги тепер розповзаються після зими.

Супер-архі-тєхнократ Дубілєт запам'ятався хіба що коефіцієнтом 0,88 при "перепису населення" і повною лояльність до пограбування бюджету в уряді "тєхнократа" Гончарука, та і пішов собі помаленьку робити "стартапи" на крадені з Приватбанку гроші.

Самий знаменитий "реформатор" та "творець економічного дива Грузії" (куди не може приїхати через кримінальні звинувачення) Саакашвілі - більш ніж за рік не продемонстрував ЖОДНОГО "результату" та навіть "простого рішення", яке б хоч чимось було корисним.

З Лєщенка та Найєма технократів не вийшло, парні прийшли в успішні концерни, які тепер кризові - тому вони в цьому списку скоріше як ілюстрація народної мудрості "кіздєть - не мішки ворочать".

Що ж з ними трапилось таке?
Чому після президенства Порошенка різко зникла ефективність цих менеджерів, які тепер генерують збитки, інвестор тікає, а очолювана ними економіка падає гірше, ніж під час повномаштабної війни?
Може не такі то були і "тєхнократи", а скоріше пристосуванці, для яких національний інтерес зник одразу з приходом до влади мародерів Коломойського, яким вони з радістю присягнули?
В цьому сенсі вони нічим не кращі за ФСБшних Боцмана та Деркача, бо свідомо підтанцьовують руйнуванню держави, а на війні гірше ворога тільки зрадник - і українському народу дорого обійдеться його довіра до цих "слуг" в дорогих костюмах.
В.Прозапас
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments