gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Кабздець "Ощадбанку" - клоуни і сюди вже дотягнулися...

Вітаю всіх з появою нової «онучки Фокіна».
Кабінет міністрів України призначив головою спостережної ради державного «Ощадбанку», Розу Тапанову.

Як відомо, 88-річного Вітольда Фокіна, до тристоронньої контактної групи призначили після того, як голову Офіса президента Андрія Єрмака за дідуся попросила онучка - Марія Фокіна. Єрмак, звісно, відмовити не міг – шкода дідуся.
З пані Тапановою - теж все вельми весело.
За професією, вона юристка. Останнє її місце роботи – тво генерального директора Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр». Призначена за квотою уряду.
Стаж роботи Рози Тапанової в банківській сфері – 0.
Не років, а хвилин. Не працювала ніколи.

Характерно, що Тапанова міняє на посаді Тараса Кириченка, звільненого з наглядової ради «Ощадбанку» 1 квітня 2021 р. Тобто – щойно. Тарас Кириченко – справжній супербізон банківської справи. Він колишній голова правління «Правекс-банку», працював у кількох крупних банках, керував бізнесом Reuters в Україні.
Тарас Кириченко – співголова банківського фінансового комітету Американської торгівельної палати. Скажіть, ну хіба потрібний такий кадр в наглядовій раді державного «Ощадбанку»?
Та ну, звісно там потрібна юристка і керівник меморіального комплексу без досвіду роботи у фінансових установах!

Шановні, вас щось дивує?

У нас в наглядовій раді «Укрзалізниці» за зарплату 300 тисяч грн./міс. працює професійний «зливний бачок», журнагліст Сергій Лещенко, робота якого зводиться до перманентної інформвійни з Петром Порошенко – нічим іншим він не займається.
У нас в «Укроборонпромі» працює другий «зливний бачок», Мустафа Найєм (із зарплатою 360 000 грн) – мені досі цікаво, чи знає він різницю між координатно-розточним і хонінгувальним верстатами? Чого вже дрібнити?


Я переконаний: для Рози Тапанової, це призначення дуже важливе і знакове.
Для «Ощадбанку» воно буде також знаковим, але не надто важливим – не більше ніж поява в штаті нахлібника, який отримуватиме астрономічну з/п, роблячи щодня якісне і продуктивне ні фіга.

Хто ж попросив за цю надію української фінансової системи? Та ніхто не просив -просто голова ОПУ Андрій Єрмак з пані Тапановою знайомий багато років. Роза Тапанова була керівником і співзасновником адвокатського об’єднання «Міжнародна юридична компанія» разом з… Єрмаком Андрієм Борисовичем.
Далі зрозуміло?

Цим людям, "не такі" були профі своєї справи - Яресько і Гонтарева…
Пам’ятайте, будь ласка, про це. Гарно пам’ятайте.
І нагадуйте шанувальникам ЗЕ.
Щоби, коли ще якесь нове обличчя заявить: «Я розповім Вам про Україну своєї мрії... де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей», у цих людей вмикався б єдиний безумовний рефлекс. Рефлекс гнати таких обіцяльників під три чорти.

Аби знали, що саме до от цього, зведуться в підсумку всі обіцянки "нових облич".
Д.Калинчук (Вовнянко)
Subscribe

 • Сейчас – наиболее ответственный момент для ВСУ

  Хлопці, вам потрібна зброя — гранатомети? Їх тепер є в нас! Ось тут не будемо особливо про деталі, але одна із бригад ДШВ попросила допомогти…

 • А ось це трохи краще

  Прикордонні переходи з Україною, а також ділянки автомобільних і залізничних доріг будуть внесені до переліку об'єктів критичної інфраструктури, –…

 • Рашка вирішила напасти на Молдову?

  Росія починає новий збройний конфлікт. Невизнана влада невизнаного Придністров'я проведе зустріч 28 лютого щоб офіційно попросити про приєднання…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments