gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Клоунська влада навіть не збиралася проводити масову вакцинацію

Валерій Івасюк, доктор медичних наук, відповідальний у попередні роки в МОЗ за боротьбу проти важких інфекційних хвороб та протидії епідемічним загрозам, наводить докази, що влада навіть не збиралася проводити масову вакцинацію:


Мені із своїх оцінок та аналізу довелося зробити аналогічні висновки та констатувати, що влада свідомо відмовилася від масової вакцинації населення.
Ці хороводи навколо мізерних партій індійської та китайської вакцин носять лише характер "білого шуму", тобто переключення уваги та замилювання очей.
Саме для цього, крім зриву постачання вакцин, владою штучно загальмовано створення груп з вакцинації, логістики процесу й списків та порядковості.

... А зараз головне - це масове оперативне щеплення.
Але від самого початку (ще з кінця весни минулого року), зелена влада відмовилася від цих планів.
Тому заблокували пропозиції приєднатися до європейської програми, яка вимагала не так багато коштів, але гарантувала отримання вакцин у першій черзі.
Через це, до лютого місяця цього року влада взагалі не спілкувалася з виробниками вакцин.
Мета була цілком прозаїчна: ці гроші можна потратити не на порятунок людей, а тупо вкрасти на корупційному "Великому крадівництві імені Зеленського".
Лише половини "ковідного фонду" вистачило б, щоб забезпечити населення України найякіснішою та найдорожчою вакциною Пфайзер.
Решта коштів можна було використати на масове тестування, обладнання для симптоматичного лікування важких хворих, спорудження тимчасових госпіталів для того, щоб госпіталізувати не вже важко хворих, а людей з першими симптомами хвороби при легкій чи середній важкості. І на доплати медикам та страхові виплати захворілим і родинам померлих. Влада ж прямо відмовилася від цього... А гроші й можливості реально були.
Цьому злочину Зеленського та його поплічників проти свого народу - взагалі важко знайти аналогію в новітній історії.


...Це не моє спостереження, в коментарях мені написали:
"Чи не дивно, що це ЗЕлене непорозуміння все майно в Україні попродавало, а в Криму - залишило".
Від себе добавлю, що не тільки зберегло, але й пунктуально комунальні послуги сплачує:А отже, й переоформити мусило за рашистським законодавством та в органах окупаційної влади.
То в Ростові вже тісно?
Т.Чорновіл
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments