gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Олігархічні "Самопоміч" та "Голос" нічого не навчили наївних патрійотів? Чекатимуть нового "месію"?

Якщо відверто, то партія "Голос" одразу створювалася (Пінчуком, зятем Кучми) виключно як проект анти-"ЄС".
Вакарчук повністю повторював риторику Зеленського, з тими самими "новими обличчями" та більшовицькою маячнею, тільки робив це вишуканою українською мовою.
І в принципі, його акціонери добилися свого - влітку 2019 залишки державницького електорату було пошматовано, а "слугі" отримали надійну підпорку для "турборежиму" у вигляді  фракції "Голос".

Головне своє завдання, Вакарчук виконав, і уйшов через необхідність зберегти своє біле пальто для наступного разу, коли його відомість знову знадобиться комусь з олігархів.
Рудик же - ще більш неприховано стала торпедувати колег по патріотичному табору, для неї Порошенко був "більшим політичним ворогом" ніж зелені уклоністи - і ніхто з її однопартійців чомусь на це не відреагував.
Ну, ворог - так ворог, але тоді чому для деяких стало відкриттям "спілкування керівництва "Голосу" з ОП?
Теж мені новина - достатньо було слухати, що казали ГОЛОСисті "другіє новиє ліца" на ефірах та подивитися їхні спільні голосування.
Так що ця криза в "Голосі" - передбачувана, проект короткостроковий і абсолютно штучний, а те, що в нього потрапило кілька достойних людей - ніяк не відміняє його олігархічної суті, тому скоро побачимо "еще более лудших нових политиков".
Не вперше хороші люди грають в чужу гру, а електорат за неї голосує - і, на жаль, не в останнє.
В.Прозапас
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments