gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

ПІДВОДЯЧИ ПІДСУМКИ

У всьому світі поліція, виявляється, може зупиняти безлад біля державних будівель, а наша - настільки безпорадна, що "боїться провокацій".  А навіщо тоді вона потрібна? До вчорашнього дня думав, що якраз для того, щоб професійно та без крові стримувати такі провокації.

Хто справжній організатор безладу та ванділізму? За всіма ознаками - "Національний корпус" та його сателіти.
Хто найбільш вірогідний замовник? Міністр внутрішніх справ.
На кого розраховано? На Зеленського та його електорат.


Мета? Їх декілька, і вони на поверхні:
▪️ Маргинулізувати антипрезидентські протести та "повісити" організацію погрому на Порошенко - основного опонента Зе-влади. Про це свідчить миттєвий виступ Антона Геращенка з відповідними тезами та розповсюдження такої версії ТГ-каналами, наближеними до ОПУ.
▪️ Остаточно залякати Зеленського "реваншем Порошенко" на тлі виходу фільму про "вагнерівців". Про зв'язки Єрмака з Москвою, Зеленському вже відкрито повідомляли британці та американці, а тому - глава ОПУ та Міністр внутрішніх справ почали працювати у парі з метою переключення уваги на події, які самі спровокували.
▪️ Відволікти увагу соціуму від справи Кузьменка та Антоненка, звинувачення яким виглядають все більш абсурдними.
▪️ Наповнити інформаційний простір другорядним шумом на тлі провалу боротьби з ковідом та економічними негараздами.

З огляду на викладене, вчорашня акція ідеально лягає у канву бажань президентського оточення, а саме - Єрмака та Авакова.

На цьому тлі, не бачу жодного мотива бути причетним до цього "ЕС" та особисто Порошенко. Особливо, з його досвідом та стратегічним мисленням. Достатньо згадати акцію вдячності прихильників Порошенко перед АПУ у 2019-му, коли не було затоптано жодної травинки.

І останнє. Тепер я наочно розумію, навіщо напередодні вчорашньої події було створено Центр протидії дезінформації. Судячи з інформаційної атаки на ПАП, у тому числі для цього.

Війна - це мир, свобода - це рабство, незнання - сила. Якби Джордж Орвелл ще був живий, він неодмінно додав би: "Зеленський та Єрмак - патріоти."
Бо чорне у них завжди біле, біле - то чорне, а про жовто-синє думати немає часу.

Helgi Sharp
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment