gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Циркові вистави РНБО - дешева "Санта Барбара", і не більше)

Кожна наступна "серія" РНБ0 нагадує нові епізоди поганенького серіалу.
І коли в перших двох епізодах серіалу, ще була якась завязка історії, надія і сподівання на щось цікаве (а раптом не засцить і вальне кума Пуйла?), то кожні наступні серії стають все більш нудними, декорації і спецефекти все більш дешевими, актори все менш професійними, а в сам сюжет скочується в якесь примітивне заїжджене фантастичне русло.
Пригадую як в 90-х, країна що дивилася Санта-Барбару, протягом 465-ти серій чекала чи вийде Сісі з коми, так і зараз країна, дивлячись поганенький серіал поганенького актора чекає, коли ж арештують сім'ю кумів хуzlа, що фінансують терористів. Бо це логічно...
Натомість, сценаристи серіалу годують країну черговим аудитом держави, на цей раз державних надр (який вони обіцяли провести протягом півроку ще в 2019р.) і обіцяють відібрати надра в усіх жителів офшорних островів.
Та я би не проти, тільки аж надто фантастично виглядає цей сюжет про рядового Моніку Янелоха, який поборов армію олігархів, при тому, що Мертвечука, кума Пуйла, оголошеного злочинцем і терористом, рядовий Моніка - засцяв арештувати.
А тут, прямо виклики ахметову, бені, фірташу та іншим драконам.

Нудно, не цікаво, нереалістично і дешево.
Або садіть кума/Беню/Ахмета, або закінчуйте цей серіал.
Не цікаво в 2021-му дивитись 465-ть серій про Моніку в комі.
Mason Lemberg
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments