gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

У команді Пороха, вони давали супер-результати. Нарізно - перетворилися у неадекватів

Слухати всю програму Яніни Соколової з Оленою Зеркаль не став. Пошкодував часу.
Та й сенсу нема - вона дуже вторинна. Хто нею керує - такий і результат.
Вона, як і Вітренко, Клімкін, Кулеба та багато інших успішних менеджерів чи політичних діячів епохи Порошенка, могли добре, правильно й ефективно функціонувати, як окремі ланки цілісного механізму, створеного все тим же Порошенком. Їм задавали напрям, давали поштовх, поєднували в систему з іншими такими ж самими.
І вони давали чудовий результат.
А ще їм надали змогу втішатися в променях слави, коли захоплена публіка оцінювала один з нормально працюючих блоків за результатом роботи всього механізму.


На жаль, повірили в свою значимість та унікальність і самі клітинки. А коли Порошенко відійшов від посади президента, вони хаотично розсипалися по космосу випрмінюючи абсолютно щиру віру в свою епохальність та значимість. Паралельно ще й чимось професійно займаючись і навіть не помічаючи, що роблять чомусь усе вже не так і прямують кудись зовсім не туди.
Той же Вітренко, який цславився успішною боротьбою з рашистським Газпромом, зараз став виправдовувати прямі закупівлі енергоресурсів із РФії, виправдовуючись якимись незалежними (???!!!) російськими постачальниками.
Кулеба від виконання ролі патріотичного посла при євроінституціях у Страсбурзі (доволі дрібна, але дуже помітна посада) опустився до виправдовування та вихваляння будь-яких рішень проросійського Єрмака.

Це була загальна оцінка процесу, який мусимо враховувати, щоб не залізти в дебрі чергових захоплень і розчарувань.
А щодо Зеркаль, то я на пару хвилин увімкнув телевізор і почув її пасаж про наступні вибори та головних, на думку дами, "лідерів". Не став би про це зараз згадувати, якби в стрічці не побачив саме цей епізод виокремлений у дописі

Victoria Maximenko
, то я його вам тут продублюю й добавлю пару слів:
https://www.facebook.com/ViktoriaJoy21/videos/2805298086465880
Та пані на питання щодо можливого розкладу й протистояння основних політичних лідерів (Яніна назвала їй тих, хто справді очолюють рейтинги) раптом попливла й засвітила заготовочку, над якою сьогодні активно працюють у деяких політичних колах, де з якогось дива вирішили робити ставку на Разумкова.
Зеркаль, відкинувши реальність, назвала два прізвище: Кличка (президентський рейтинг в межах 1%) та Разумкова (не набагато більше).
Кличка засвітила випадково, очевидно в Разумкова вишукали єдиного впізнаваного кандидата, якого спікер має шанс без особливих складностей побороти.
А далі, трохи соромлячись (не зразу звикаєшся з роллю ..., ну, ви зрозуміли, з якою), почала розвивати тему виключно Разумкова.


От вам і вчорашній об'єкт захоплення й поклоніння.
А на перевірку - ще одна Савченко.
Нагадаю, що нинішній спікер, який пробує політично дистанціюватися від Зеленського та його слуг, ще недавно відчайдушно вів до влади всю цю каманду. Насправді він був одним із авторів ідеї "Зеленський - президент" і сформував основу цинічної, але успішної кампанії.
А ще він на час парламентських виборів залишався одним із найбільш проросійських та антизахідних політологів. Серед слуг з цілеспрямованістю його цивілізаційного вибору міг конкурувати хіба одіозний Бужанський.
Скоро Разумков зрозумів, що на чисто російській платформі політичну кар'єру не побудуєш - там замало електорального поля, за яке вже й так гризуться більш зубасті. І почав демонструвати себе таким чеховським чоловічком у футлярів - без поглядів, ідеології, пристосованим "до всього хорошого й проти всього поганого". І зараз на правому фланзі отримав чимале підкріплення.
Але що й Зеркаль туди попхається - я якось не очікував...

Т.Чорновіл
Tags: зеркаль, зрадники, клімкін
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments