gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Час твердо і упевнено працює на нас

Знаєте, а вже можна сказати вголос: «Перелом – стався».
У протистоянні з ватно-зеленими, «Європейська солідарність» вийшла на той рівень, коли пункт неповернення вже категорично пройдений. Назад - повороту не буде.

Тобто, звісно, я розумію що зараз в коменти набіжить батальйон нитиків, і почне натхненно намотувати шмарклі на кулак та розводити нюні, що «вони зараз оберуть Медведчука-а-а-а-а!», «вони проголосують за Шарія-я-я-я!» та «їх не переро-о-о-о-обиш!»
Я навіть припускаю, що перелогінена ЗЕботва складає лише половину бату «Нитик», а решта - це свої рідні брати-патріоти, які якщо у день три рази не пониють – день пропав, а вони втратять свою споконвічну українську сутність. Тим не менше.

Факт – є факт. Перелом – стався. Далі – час твердо і упевнено працює на нас.

Згадайте, що ватно-зелена ботва нам розповідала весною 2019-го?
Я нагадаю: вони просторікували про те, як 2/3 порохоботів перевзуються, а решта відправиться мести вулиці.
Що Порошенко виїде за кордон, а його партія розсиплеться сама.
І що? І як? Побачили ми масове перевзування? Ні.
Ми побачили, що за 2 роки, у «ЄвроСолідарності» не виникло жодної
«тушки».
Ми побачили, як до ЄС приєдналися Маруся Звіробій та Юлія Кузьменко.
Ми бачимо, як «ЄвроСолідарність» проводить своїх депутатів в місцеві ради. Бачимо, як кандидати від ЄС виграють вибори мера. Ми побачили, як з фракції «ЄвроСолідарності» виставили депутата за порушення мовного закону – попри  всі попередні заслуги, яких до речі, було немало.
Позаяк – або принцип, або ні.


«ЄвроСолідарність» вистояла. «ЄвроСолідарність» не розпалася.
І зараз мені, як аналітику, чиє захоплення, - досліджувати і аналізувати, - очевидно: «ЄвроСолідарність» повертається у владу. Це помітно з цілого сузір’я відзнак. Треба лише їх бачити – і складати докупи.


Пункт неповернення пройдений – і саме тому рейтинги уже ставлять «ЄвроСолідарність» на перше місце.
Пункт неповернення пройдений – і тому влада вже не обіцяє посадити Порошенка, бо чудово розуміє: нічого не вийде. Вже колишній зелений генпрокурор Рябошапка заявляє, що доказів проти Порошенка – нема.
Про що це говорить?
Про те, що всі оті їхні «Порошенко обікрав» -були звичайнісінькою брехнею.
Вже очевидною.

Пункт неповернення пройдений – і тому зелені заходилися ударно відмазувати своїх: Юрченка, Татарова, Єрмака. Бо вскриваються оборудки вже близького кола президента.
Пункт неповернення пройдений – і тому влада дійшла до того, що засилає козачків, аби вмовляти представників Заходу вплинути на їхніх журналістів, аби не дати вийти фільму Billingcat про «вагнерівців».
Пункт неповернення пройдений – і тому зелені натхненно вводять санкції проти Шарія, Якименка та Захарченка, яких в Україні нема, натомість їм слабо впровадити санкції проти Коломойського і Портнова, які в Україні є.
Пункт неповернення пройдений – і тому ЗЕботва в висловлюваннях проти Порошенка все більше скочується до рівня сленгу дрімучої гопоти з запорізьких околиць. Довелося почути в дитинстві.
Пункт неповернення пройдений – і тому до відвертого грубіянства проти Порошенка і його команди опустилася прес-секретар президента Зеленського Юлія Мендель.
Пункт неповернення пройдений. Що б там не розповідала ЗЕботва, але кожен їхній крок тепер лише шкодитиме їм самим.
Вони самі завели економіку країни в ситуацію, коли не збільшувати тарифи та ціни, вони більше не зможуть, а там – дай Боже, аби якомога довше протримався пузир ОДВП, і щоби нас не накрило ще й гіперінфляцією. Владі цього вже не виправити.

Пункт неповернення вже пройдений.
Звісно, до перемоги ще неблизький шлях. Це чудово розуміють ті, хто уже готовий боротися, і хто уже працює на перемогу.

А нитики? Толку з них?
Дмитро Вовнянко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 3 comments