gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Рівень "секретутка", але аж ніяк не "прес-секретар"

Я взагалі вважаю, що феномен Мендель потрібно вивчати на ґрунтовному науковому рівні.
Дізнатися, як можна щоденно факапити, ганьбитися, виставляти ідіотами не тільки себе, а передовсім країну і її президента, і при цьому не просто залишатися на одній з найважливіших державних посад, а ще й потрапити в топ 5 найвпливовіших жінок цієї країни.
Я х/з як так можна.

Думаю, що всі ці тренерки-коучині з гендерних питань, повинні просто постригтися в монахині, попросити вибачення у жінок, яким вони весь цей час морочили голову, бо всі їхні тренінги - то вічний тлєн.
Юля Мендель - ось хто має вести реально ефективні заняття з особистісного розвитку! До неї, жодній жінці з такими розумовими й професійними даними - не вдавалося досягти такої високої посади.

І можна довго сміятися з її ведмедиків брауні, з переплутування Австрії-Австралії, Латвії-Литви, з того, як вона війну й падіння гривні зупиняє двома твітами, але після її останнього міжнародного зашквару в «Твітері», якось уже не до сміху.

Коли прес-секретарка президента твоєї країни по-піжонськи хамить міжнародним експертам, коли міжнародна спільнота каже їй дослівно: «Будьте професійною та майте повагу, яким і має бути представник президента», то хочеться всоте кричати – «Іноземці, зрозумійте, що ми, адекватна частина країни, за цих пришелепкуватих - не голосуваааали!».


Я вже мовчу про її сімейні фоточки «в халаті» з президентом. Можете уявити таку фотку іншого світового лідера з прес-секретаркою «в халаті»? Поняття дрес-коду, для наших ЗЕлених - взагалі відсутнє.

Я от задумуюся: у чому полягає цей феномен? І підозрюю, що він якраз виліз із сексизму. Виліз із печерних, совкових уявлень ЗЕлених про саме поняття «секретар», а точніше ближче їм – «секретарка». І пофіг, що «прес».
Ключове для них, саме «секретарка» – ну, та, яка варить каву, розгулює по офісу в шкіряній міні-спідниці, фарбує нігті прямо в приймальні, гортаючи каталог «Оріфлейм», збирає плітки, годинами триндить по телефону і періодично відпрошується на бровки і рєснічки.

Я підозрюю, що слово «держсекретар» вони сприймають приблизно так само.
І якби в нас була така посада на тому ж рівні важливості, що й у США, то на ній точно б з’явилася така сама Мендель. Вона б зупиняла двома твітами епідемію і падіння зе-рейтингів, і собачилася б із міжнародними експертами у фейсбуці, закидаючи їх картинками із Однокласнікав.
А ми б дивилися на цю ідилію, і просто благали про чипування.

Хтось скаже, що я це все придумала, що ніякого сексизму з боку влади тут нема.
Але ви просо згадайте, як Зеленський за неї заступився: «Не дам обіжать дєвочку!»
Ось воно!
Ось це і є, в очах ЗЕ, ключова риса Юлі не те, що вона має відповідати рівню професіонала, який обіймає важливу Державну посаду; не те, що від її комунікації залежить імідж країни і президента в світі, а тільки те, що вона - "ДЄВОЧКА".

Сьогодні подружка уславлювача терористів Гордона, взяла в Юлі інтерв’ю як в однієї з найвпливовіших жінок країни, а Зеленський у своєму привітанні заявив, що без жінок, всі чоловіки - просто БІОЛОГІЧНІ СТВОРІННЯ.
Підозрюю, що таку "геніальну" просвітницьку думку йому теж написала Мендель.
Хоча він міг і сам, бо у випадку професіоналізму - вони таки на одному рівні. Ось тут, уже знаєте, справжня гендерна рівність.

Тому з рівністю в нашій країні - все добре.
У нас от тільки з мізками останні два роки - туго.

О. Кирилюк
Subscribe

 • Сейчас – наиболее ответственный момент для ВСУ

  Хлопці, вам потрібна зброя — гранатомети? Їх тепер є в нас! Ось тут не будемо особливо про деталі, але одна із бригад ДШВ попросила допомогти…

 • А ось це трохи краще

  Прикордонні переходи з Україною, а також ділянки автомобільних і залізничних доріг будуть внесені до переліку об'єктів критичної інфраструктури, –…

 • Рашка вирішила напасти на Молдову?

  Росія починає новий збройний конфлікт. Невизнана влада невизнаного Придністров'я проведе зустріч 28 лютого щоб офіційно попросити про приєднання…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments