gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Жодного дня без обсирона: секретутка преЗЕдента Мендельвошка потрапила в європейський скандал

Мендель запостила посилання на свою статтю для американського аналітичного центру Atlantic Council, в якій йдеться про те, що Зеленський готовий кинути виклик будь-якому олігархові.
Шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд запитав у Мендель, чи дійсно будь-якому, адже український президент жодного разу критично не висловився про олігарха Ігоря Коломойського, якому, зокрема, приписують вплив на Зеленського.
“Дійсно? Він може назвати Коломойського? Кинути виклик олігархам – це взагалі нічого не означає. Головна проблема – це Коломойський. Може Володимир Зеленський так сказати? Або він все ще міцно із ним пов’язаний? Чому всі ці маріонетки Коломойського - досі його депутати?”, – написав Аслунд.

Мендель відповіла, що Аслунд, очевидно, пише це під впливом “старих наративів дезінформації”, а також тому, що його “звільнили”.
“Містере Аслунд, я дуже розчарована, що на вас так сильно вплинули занадто старі наративи дезінформації. Сподіваюся, ви говорите, спираючись на якісну аналітику, а не тільки через те, що вас звільнили [мова про те, що Аслунд пішов зі спостережної ради”Укрзалізниці”]”, – відповіла вона.


Аслунд попросив уточнити, що саме мається на увазі під “наративами дезінформації”, а також попросив вибачитися, якщо прессекретарка президента не зможе привести приклад висловлювань Зеленського про Коломойського.
“Які “старі наративи дезінформації”?! Я прочитав всі заяви Володимира Зеленського. Сказав він коли-небудь публічно хоч одне негативне слово про Коломойського? (Всі ми знаємо, який він [Коломойський] шахрай.) Ні. Будь ласка, надайте докази зворотного, або відкличте свій неприйнятний твіт!”- заперечив Аслунд.


Також до дискусії підключився австрійський економіст і керівник ініціативної групи з євроінтеграції Південних Балкан Гюнтер Фелінгер.
“Будь ласка, міс Мендель, особисті образи - не заміна обговоренням, заснованим на фактах. Будьте професійною та майте повагу – як представникам президента і слід поводитися”, – написав він.Мендель-вошка чомусь запхала язика в тріщину, і мовчить.
Ну як вам там, шанувальники «нових ліц»? Ніде не муляє?
Не соромно за цей грьобаний театр абсурду, за тупих клоунів, яких ВИ привели у владні кабінети?

«Хоть поржом», «хуже нє будєт», «оні научатса»…
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment