gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Про довіру до вакцинації у виконанні ЗЕбільної влади

Питання вакцинації, як і будь-яке питання пов'язане зі здоров'ям, лежить в площині довіри.
Є ще площина освіченості, але про неї зараз не будемо, бо тут "швах".
Так от... про довіру.
Ви точно не підете лікуватись до лікаря, який лікує погано, який некваліфікований.
І ви, мабуть, не підете лікуватись до лікаря, якого не знаєте, крім крайніх випадків.
Вакцинація експериментальними препаратами - це апріорі "йти лікуватись до лікаря, якого не знаєте". І це стосується всіх протиковідних вакцин, які сьогодні є на ринку. І далі кожен для себе вирішує наскільки крайнім є його конкретний випадок, виходячи з можливості лікуватись, працювати, вільно подорожувати ітд.
Але важливу роль в цьому питанні відіграє і суспільство, й держава.
Якщо людина бачить, що вакцина, вакцинування створює позитивний ефект в його оточенні, то сама вакцина переходить в інший статус і стає "лікарем, якому довіряють".
Якщо держава, державні інститути, викликають довіру, люди знають що їм не підсунуть "некваліфікованого лікаря", то й процес вакцинування сприймається простіше і легше.

Що ж ми маємо у нас?
А у нас ми маємо чуваків, які на початку епідемії вивозили маски закордон, не змігши захистити лікарів і спричинивши розвиток епідемії саме через лікарів.
Чуваків, які замість витрачати гроші на медицину, втч закупку майбутньої вакцини через програми співфінансування, витратили їх на мєнтів і розпиляли на збудованих Порошенком дорогах.
Чуваків, які оголосили себе "чемпіонами світу", але не забезпечили лікарні елементарним киснем
Чуваків, які на повному серйозі несли хуцпу про винагороду 1 мільйон доларів за розробку української вакцини, а потім навіть нею хвалилися. То де та українська вакцина?
Чуваків, які 2-3 місяці ніяк не припиняли чутки про те, що Україна буде купляти російський "Спутнік". Торгувались, що не можна було відразу сказати тверде "ні"?
Чуваків, які постійно брешуть і сцуть в очі.
Чуваків, які розказували що вакцинація почнеться 15 лютого американською і вже випробуваною вакциною Pfizer, але через тиждень після "початку вакцинації" міністр полетів за вакциною в Індію.
І вони хочуть після того провести нормально вакцинацію в країні де з освіченістю все "швах"? Довівши ще й рівень довіри до мінусових значень.

Більше того, замість якихось адекватних рішень, роз'яснень, пояснень, вибачень, чуваки витягують блогірів за рублі, ортістів за рублі, самого санича за рублі, влаштовуючи за їх участі роад-шоу вакцинування.
Да, імєнно рубльовим блогірам і рубльовим ортістам я повірю. Вони мене ніколи не обманювали.
Це просто прекрасна реклама вакцини, коли її захищає на словах зашкварена псіна.
Це просто прекрасна реклама вакцини, коли її рекламує Руслана, яка їздила в "днр" до захарченка з "мирними ініціативами". Вони б ще немиту Монтян витягнули.

(Так, добре пам"ятаю цю гниду Руслану, яка з Рубаном їздила в "ДНР", а потім верещала, що "в Україні - ГРОМАДЯНСЬКА війна", - G.g.)


То що робити владі, щоб відновити довіру?
Я думаю, рішення очевидне:
У влади ж є 637 157 прекрасних людей, які 2 роки тому приєдналися до команди Зеленського, на сайті https://ze2019.com всього за декілька днів.
Є кадровий резерв, який команда Зеленського сформувала для заміщення посад голови СБУ, Генпрокурора, всіх адміністрацій, "яких маєш призначати ти".
Можна взяти отих добровольців і отой кадровий резерв, і ще отих визначних блогірів, які рекламують індійську вакцину, їх родичів і провести за їх участю масову вакцинацію. А всі інші побачать яка це гарна вакцина і почнуть їй довіряти.
Хороший же план. Дарю бісплатно
Mason Lemberg
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments