gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Зато Вова не краде, корупції нема". СЕРЙОЗНО?)))

Міноборони закупило в Європі списані радянські боєприпаси 35-річної давності, бюджет втратив 48,28 млн грн.
Йдеться про постріли УОФ12, виготовлені в СРСР у 1986-1988 рр. Вони не відповідають вимогам безпеки і не підлягають закупівлі - оскільки небезпечні й неефективні.
Про це йдеться в повідомленні про кримінальне правопорушення, яке нардеп "Європейської солідарності" Михайло Бондар направив на ім'я генпрокурора Ірини Венедіктової.
За даними Бондаря, 19.10.2020 року між МО України та ДП "Укрспецекспорт" укладено державний контракт № 403/1/20/74 на поставку 5000 пострілів УОФ12 за ціною, еквівалентною 760 євро за штуку. Загальна вартість сягнула 126,5 млн грн. Як постачальника вказано Czech Defense Systems a.s.

Депутат наголошує, що йдеться про радянські боєприпаси 1986-1988 рр виробництва, які зняло з експлуатації і продає як зайве майно Міноборони Болгарії.
Маємо обгрунтовану, чистої води КОРУПЦІЮ на закупівлях Тараном та Хомчаком, снарядів для ЗСУ.
Замість 450, а інколи на ринку продажу застарілих радянських снарядів вони коштують 295 Євро за одиницю, - люди Зеленського закупили снаряди за 760 Євро!
Як мінімум, переплата з державного бюджету від 310 до 465 євро за один снаряд!

Відповідне повідомлення до генеральної прокуратури надіслав народний депутат від  фракції Європейська Солідарність Бондар Михайло.
Цікаво, тепер Зеленського закидають хом‘ячками чи таранами?
Бо в данному випадку, це не закупівля запчастин, які є тільки у рф....

Міністерство оборони в черговий раз вступило в лайно, точніше спродукувало його.
Керівництво МО закупило небезпечні й старі снаряди за завищеною ціною. Україна віддала за кожен постріл 760 євро при тому, що на ринку ЄС вони коштують від 295 до 470 євро за одиницю.
Збитки бюджету становлять  48 280 000 грн.
Нам вже пропонували закупити ці постріли у 2018-2019 рр. по 450 євро, але тоді Міноборони відмовилося придбати їх, оскільки вони не відповідають вимогам і стандартам, зараз за дивним збігом обставин, почали відповідати.
Головним в цій схемі є пан Миронюк, але я думаю, що діяв він за згодою пана Тарана і в координації з Хомчаком.
Замість того, щоб укріплювати обороноздатність держави в МО або корупція, або публічна війна між Хомчаком і Тараном. Арестович взагалі заявляє, що у нас мало снарядів і ми не можемо вести активні бойові дії. 
Боюсь, якщо Путін перейде до ескалації на Донбасі, то відсіч ці генерали й цей президент не зможуть дати. Бо Зеленський буде роздивлятись мир в очах, а ті в МО будуть в каністрах бензин виносити.
Semen Kabakaev


Сподіваюся, побачимо стрункі ряди Національних дружин, Свободи, "побратімов" Сьоми Сємєнчєнка, Парасюка та інших "патріотів", які з фаєрами і плюшевими хом'ячками так само бравими рядами будуть крокувати під "охвіс прєзєдєнта"??? Напевно, з'являться і нові слогани - хом'ячуки, таранчуки???
Мстислав Чорношличник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments