gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

HELGI`s NEWs

Держдеп заявив, що США через ситуацію з Навальним припиняють співробітництво з РФ у цілій низці сфер. Лавров відповів на це, що Кремль однозначно відповість на санкції своїми.
▪️ Вважаю Навального таким же антиукраїнським імперцем, як і Путіна, але за те, що він зробив свій внесок у приниження Ерєфії, пропоную встановити глиняний бюст у селі під Києвом, де проживають його родичі.
Що стосується "відповіді" Москви, то західні санкції не були б настільки нищівними для Росії, якби вона не запроваджувала у відповідь свої. Прикро тільки, що Байден тепер не зможе відпочити у Сизрані чи Воркуті. Але переживе.

2🔸 Зеленський прищепився від COVID-19 вакциною Oxford/Astrazeneca на передовій.
▪️ Хочу уточнити: нібито, вакциною і нібито, на передовій (лікарня, в якій він "вакцинувався", знаходиться в 40 км. від лінії фронта. - G.g.).
З урахуванням того, скільки бреше ця влада, черговий відосік від команди Мендель хай кожен сприймає у міру своєї довіри до гумору 95 кварталу.

3🔸 У Раді встановили сенсорну кнопку - її роботу продемонстрував журналістам голова ВР Дмитро Разумков.
▪️ Ця кнопка давно вже була встановлена - просто нею не користувались. А реанімував її Разумков у власних цілях - щоб досадити моностаду і персонально Зеленському, у яких все частіше не вистачає голосів для результативного голосування. Наразі ж Разумков, Гройсман та Кличко ведуть діалог про створення спільного політпроекту - от спікер і підточує монобільшість зсередини.

4🔸 "ЄС" та "Голос" вимагають створити ТСК у справі "вагнерівців".
▪️ Люся Арестович договорився до того, що це Порошенко "злив" інформацію по "вагнерівцям", хоча до цього стверджував, що такої операції не було взагалі.
Зелені, як чорта, бояться правди, а тому треба й наділі бити їх у слабке місце - це як кіл забивати у всяку нечисть. А Люся... Люся - акторка, який текст їй дадуть озвучувати, такий й белькоче.

5🔸 "Слуга народу" вирішила створити "Зе!Молодіжку".
▪️ Вже були "молоді регіони" - спитайте у Разумкова. Так і уявляю, як Мендель пов`язує дітям зелені краватки, а Богдан Яременко (анал-табу) проводить з ними уроки моралі. Тьфу...

6🔸 Аваков не бачить підстав для санкцій проти Порошенка.
▪️ Це він соломку для себе стелить. Коли зміниться влада, Аваков (хоч він і ангел) відповідатиме багато за що - але головне, за своїх тітушок та тримання під вартою Ріффа, Кузьменко та інших патріотів. А Порошенко не злопам'ятний. Просто злий, і пам`ять у нього чудова.

7🔸 Шарія внесено до бази розшуку МВС
▪️ Парадокс. Зеленський, який оточив себе єрмаками, татаровими, бужанськими, венедіктовими та подоляками, робить вигляд, що переслідує їх єдинокровного брата Шарія. Це гра така?

8🔸 У ЦАР розбився вертоліт з російськими найманцями.
▪️ Як добре починається день - один військовий загін на гелікоптері вже ніколи не прилетить в Україну "асвабаждать русскоязичних". Амінь.

9🔸 І на завершення, анекдот- замальовка з гірськолижного спортивного комплексу в Протасовому яру міста Києва:
Жінка середнього віку котиться з гори на сноуборді - падає, перекидається, проїжджає особою через замет і врізається лобом в кущі. Постає, обтрушується і бурмоче:
- Все одно краще, ніж на роботі!
Радійте останньому снігу, бо весна неминуча.
________________

Соединенные Штаты также запретили финансовым учреждениям США предоставлять кредиты России. Такое заявление сделали в Государственном департаменте, указав на то, что такое решение было принято из-за ситуации с Навальным.
Также Вашингтон включил Кацапию в список стран, которым запрещён экспорт оборонных технологий.
При этом, Белый дом прекращает любые программы иностранного военного финансирования с участием России, а также отказывают в предоставлении каких-либо кредитов, кредитных гарантий или иной финансовой помощи.
В Госдепартаменте добавили, что введенные против России санкции будут применены через 15 дней после соответствующего уведомления Конгресса.
Ограничительные меры могут быть сняты только через 12 месяцев и после выполнения Россией определенных условий.
Sharp`s
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments