gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вовка Підарасюк, шавка Бєні Каломойського, не впрягався за Ріфмайстра, а за Стервненка - бігом побіг

Нагадайте, а Ріфф теж дзвонив Зеленському прямо в залі суду і дякував за те, що той оголосив його вбивцею?
Ні!

А от Стерненко телефонує президенту. Особисто.
Ну, лааааадно, скажете ви. Просто роздобув десь номер! А президент отак думає – прийму дзвінок з незнайомого номеру… Від Ріфа не приймав дзвінка, від Юлі Кузьменко теж, і від Яни Дугар так само. А тут прям раз – і в дамки.
Ну ок.

А от як ви поясните те, що раптово на небосхилі з’явився «нєпобєдімая нога» Вова Парасюк?!
І закликає всіх їхати на Київ і «робити колапс». Це той самий Парасюк, який без команди свого кучерявого шефа й рота не роззявить. А роззявляє тільки з певною метою: на Порошенка подзявкати, наприклад. То яка ж тут мета у шефа? Так переймається долею Стерненка, що аж відправляє свого «бойца» очолювати народне повстання?

Нагадайте, а на підтримку Ріфа Парасюк щось говорив?
Деякі питання навколо цієї справи досить дивні.

♦️Насправді я не розумію, чому новина про вирок Стерненка викликала таке здивування.
Чи до цього не було Ріфа, якого Зеленський і Аваков оголосили вбивцею без суду й слідства, і він уже більше року сидить у СІЗО? І це незважаючи на відсутність чітких доказів!
Чи не було дитячого хірурга Юлі Кузьменко, з якою зробили те саме?
А особливо цікаво сьогодні спостерігати істерику тих, хто так топив за Бубочку, за зміну влади, бо корупція-ліпєцк-партіявайни.
От вони прям здивовані. Кричать: «Закони вмерли, поліцейський бєспрєдєл» і т.д. Та невже? А чому не кричали, коли перед другим туром виборів поліція забороняла мітингувати тим, хто виходив з плакатами проти Зе.

Або коли відкривали справу проти автора ролику, у якому вантажівка збиває Зеленського?
Чи коли справу відкрили проти Федини й Марусі Звіробій, які просто щось там говорили. Не били, не закликали, не штурмували, а просто висловлювали своє незадоволення президентом. І бац – вони терористки, а президент Потерпілий!

Так само всіх влаштовувало, коли штурмували виставку картин! Коли робили обшуки в музеях! Коли відкривали справи проти Томосу.
Усі адекватні люди казали, що після 21 квітня 2019 року бєспрєдєл потроху стане нормою. Бо прихід до влади цієї команди був неадекватним, схожим на якусь бандитську операцію, тільки виборців не залякували, не вбивали, а просто висмоктали їм мозок.
І так! Стерненко зробив величезний внесок в цю бандитську спецоперацію.
Наголошую – ВЕ-ЛИ-ЧЕ-ЗНИЙ!
А тепер і він сам, і його однодумці й колеги по цій спецоперації чомусь дивуються: ой, бля…. як так сталося….?

💥
І от цікаво, що така влада для початкової розправи обирає неоднозначних особистостей.
Таких, які не викликають єдності в суспільстві. Взяли під варту Пашинського, то Вова журналістам чітко сказав – вийдіть на вулицю, всі ж люди вважають, що його треба посадити. І не посперечаєшся, що таких на вулиці буде дійсно багато.

Хто там ще? Федина? Та це ж порохобтка, значить їх можна – верещало пів фейсбуку, - ти глянь – на святе позарилася, на Бубочку.
А тепер Стерненко. Якась частина фейсбуку нині в шоці, якась каже: «Так єму і надо», а якась питає: «Так а що ти хотів? Не розумів, кого приводиш до влади?»
Путін теж починав з «поганого буржуя» Ходорковського. Народ на ура сприйняв його посадку. А тепер, бляха, дивуються, чому їх гамселять дубинками на мітингах. 
Кажу чесно: я ще не можу сформулювати свого ставлення до Стерненка - поки що воно залишається неоднозначним. Однак,  якщо у випадку із вироком Стерненку мав місце правовий бєспрєдєл, то ми точно не маємо допускати такого в країні. Так само, як не повинні допускати бєспрєдєла щодо Ріфа! 
Головне, щоб переконання наші були стабільними, а не ситуативними. Щоб вони були викликані проблемою, а не особистістю!
Нагадаю: сам Стерненко колись закликав убити Порошенка. Реально! Зробив допис із чітким закликом: «Валити Пороха. 7,62 чи 5.45 то на вибір кожному! Усіх не пересаджаєш!»
От тільки посадили його якраз при Зеленському.
А що ж Порошенко? Щойно, незважаючи на всі дії Стерненка проти нього, він публічно висловив підтримку Сергію. Назвав сьогоднішні події вибірковим правосуддям і переслідуванням патріотів! І закликав Зеленського усунути від влади п’яту колону, яка робить можливими такі вироки. Бо сам відчув такий судовий бєспрєдєл у кількості майже сотні справ проти себе.
От які два цікаві заклики: Стерненко закликає ВБИТИ Порошенка, а Порошенко закликає ЗВІЛЬНИТИ Стерненка.


О, часи! О, заклики!
Ольга Кирилюк
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments