gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

НАТО розгорне флот розвідувальних дронів на східному фланзі, біля кордонів із засРашкою

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі заявив, що Альянс готовий задіяти флот розвідувальних дронів. Планується, що вони будуть моніторити східний та південний фланг НАТО.
Новітні безпілотні літаки спостереження AGS RQ-4D, флот яких у складі п’яти високотехнологічних апаратів був введений сьогодні в дію на Сицилії, дозволять НАТО контролювати ситуацію на східних та південних кордонах Альянсу.

Про це у Twitter повідомив прес-офіцер Ділан Уайт.
Зокрема, Столтенберг заявив, що на відеоконференції з міністрами оборони країн НАТО 17-18 лютого запропонує збільшити фінансування розгортання сил і бойових груп на східному фланзі біля кордонів з Росією.
«З п’ятьма дронами ми можемо проводити моніторинг відразу двох регіонів. Вони дозволять нам моніторити великі площі з неба та у будь-який час надавати повну картину щодо ситуації на місцях. Ці літаки можуть навіть розпізнавати окремі імпровізовані вибухові пристрої. Тож це буде дуже корисним інструментом для спостереження та розвідки. Союзники визначать, які місії можуть виконувати ці БПЛА. Як я очікую, більшість польотів здійснюватиметься вздовж східних та південних кордонів Альянсу», - сказав Столтенберг.

Він наголосив, що літаки AGS RQ-4D Phoenix є одними із найбільш технологічно розвинутих розвідувальних безпілотних дронів, які здатні надавати розвідувальну інформацію та дані спостереження в інтересах союзників.

Як йдеться на сайті SHAPE (штабу Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі), 15 лютого Верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал ВПС США Тод Волтерс оголосив про введення в дію флоту безпілотних літаків спостереження НАТО AGS RQ-4D Phoenix, які укомплектовані необхідними технічними засобами та кваліфікованим персоналом та відсьогодні набули оперативну спроможність ефективно контролювати ситуацію на кордонах Альянсу.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments