gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Одна з головних пропагандисток Кремля в Україні, сама визнала факти брехні про Порошенка

Якось я пропустив цю тему, а тут наштовхнувся.
Уважно прочитайте скан:...А тепер згадайте, що Світлана Крюкова - це заступник головного редактора "Страни.ЮА".

😀І от ця дивовижна особа заявляє, що "Свинарчуки" - це "пригоди Мурзилки", тобто нісенітниця.
Що Ліпецька фабрика "у Порошенка не працювала, а у них запрацювала", і що "Мальдиви" та "плівки Оніщенка" з'явилися тому що Порошенко зачепив "неправильні ЗМІ".


🤣Шановні, я ніколи не повірю, що журналіст такого рівня ляпне не подумавши. Ні, Крюкова сказала це цілком свідомо. Вона познущалася зі зраднюків часів Порошенка - відкрито сказала, що їх розвели як кошенят. Що всі вони, весь цей час повторювали побрехеньки російських посіпак.

🤥Крюкова цинічно кидає їм в рило те, як вони, аби виправдати власну безпорадність і нездатність збудувати власне життя у власній країні, готові повторювати ворожу брехню про керівників своєї країни - і ворог регоче з них, недолугих.

😎Крюкова знає - всі ці всепропадли тепер будуть ревіти, що Крюкова бреше, що "плівки Оніщенка" і "Ліпецька фабрика" були насправді. Бо важко визнати себе йолопом і лохом вухастим. А це насолода для Москви - коли її брехню виправдовують самі ж українці, навіть коли брехню визнала сама Москва. В особі "кращих людей".

👉🏻Знаєте, що найбільш цікаве? Саме Порошенко і порохоботи зараз не дають московським пропагандонам розгорнути свої лайномети проти ЗЕ на повну потужність. Бо Москва боїться нас. Тих, хто її побрехенькам не повірив. Москва знає: послаблення ЗЕ - це посилення порохоботів. Це ще одна причина цинізму Крюкової. Так, вона не хоче душити ЗЕ і допомагати порохоботам.
🤦🏼Вона просто відкриває шанувальникам ЗЕ всю їхню нікчемність і недолугість. Вона регоче з них.
А чого не реготати? Що зроблять шанувальники ЗЕ? Може, визнають помилку і до порохоботів подадуться?

Д.Калинчук (Вовнянко)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment