gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

А під ніжками ЗЕленого блазня - порожнеча

Мені здається, я наїлася шоу на всі роки вперед. І будь-який політик, який робить рухи у бік вау-ефекту, викликає стійку фізіологічну нудоту.
Впевнена, я така не одна. Це ж видно, насправді: у Вовиних рейтингах, у злих коментарях на фб – ми давно не бачили стільки злості.
У тому, як мовчать таксисти і перукарі, і як легко підриваються люди на мітинги та перекриття вулиць у мороз. Це так здається на перший погляд, що воно просто. А спробуйте насправді вивести хоч тисячу чоловік і змусити їх під снігом промарширувати пів Києва, як от вчора було.

Вова не розуміє і не ловить тенденції. Це не дивно, він ніколи не відзначався чуттям на такі речі, мав би чуйку, прикушував язик іще на сцені кварталу. А от чи розуміють це «у Вови»? Чи просто женуть жертовного барана на прапорці? Тим хто «у Вови» пощастило з «консервою», вона їм трапилася така, заповзята. Сама біжить уперед і ще й фізкультурні вправи на бігу показує. 
Вони придумали спектакль «300 спартанців», тобто 300 депутатів, плануючи розкрутити з цього шоу. Шоу заради шоу, без жодного корисного вихлопу для країни, як власне і все, чим займається Зеленський.
Зрозуміло, що у Раді неможливо знайти триста голосів за таку ініціативу. Сили, зацікавлені у дострокових парламентських є. Але ці самі сили розуміють, що їхня персональна квота при 300 мандатах буде мізерною.

Протягнути цю, з дозволу сказати, «реформу» в обхід Конституції? Давайте ми спочатку подивимося, як Вова на мишах тренується. Наприклад, виганяє Дубинського з власної фракції, всього одного нардепа.  
Зеленському колись пощастило у житті, як щастить одному на мільйони. А потім - везіння здулося, тільки у хлопчика від кисневого голоду на висотах зовсім різьбу зірвало, і він не бачить, що теліпає ніжками у повітрі. А під ніжками - порожнеча.
Ми так звикли до мему «мудрий нарід», що забуваємо: у кінцевому підсумку народ не такий і дурний.
Його можна надурити, як і кожен інший народ на світі, він ведеться на приманки, але потім робить висновки з набутого досвіду і виправляє скоєне. З конкретним фокусом – цирк на дроті – до народу можна під’їхати тільки раз.
І  якщо минулого разу це спрацювало, то тепер шоу під назвою «розгін Ради» не пройде так легко.  Навіть якщо будуть призначені дострокові парламентські, результат виборів Вові категорично не сподобається.

Звісно, якщо на той час він зможе спостерігати. Бо цирк на дроті поїде, а от клоун може залишитися підвішеним на дроті. 
Тамара Горіха Зерня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments