gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вітання бойовому генералу Забродському!

У свої 48 років, генерал Михайло Забродський має стільки бойового досвіду, що його б вистачило на декілька успішних військових кар'єр. Сплановані і проведені ним бойові операції, стали прикладом для знавців військової справи у всьому світі.

Саме під його керівництвом, у серпні 2014 року відбувся найдовший у новітній воєнній історії Рейд у тил ворога. (За два тижні, виконуючи бойові задачі, бригада Забродського пройшла 470 км від Слов'янська до Маріуполя, потім - вздовж російсько-українського кордону, і через Луганськ повернулася до Слов'янська).
Після нього, РФ неодноразово намагалась знешкодити небезпечного генерала, який був ворогу як кістка в горлі, зокрема відкривши проти нього кримінальне провадження. Пізніше генерал Забродський розкриє деякі із подробиць цього легендарного Рейду. Як от випадок, коли після бою під Савур-Могилою наші військові феєрично збивали сепаратистські прапори: «Прапор довго, як кленовий лист, падав на землю. Заради таких секунд, варто жити. Відчуття успіху бою, мінімальні втрати і перемога, і противник відійшов – і цей прапор падає практично з неба тобі під ноги...».
І таких переможних моментів, у арсеналі командувача ДШВ, важко перелічити.
Адже з самого початку російської агресії на Сході, разом із особовим складом, він пройшов найгарячіші точки: Слов'янськ, Краматорськ, Лисичанськ, Степанівку, Мар'їнку, Маріуполь, гору Карачун та Савур-Могилу... За такими мужніми та професійними військовими, як Михайло Забродський – майбутнє нашої армії та всієї України.

Щиро вітаю з днем народження, Генерале!
Пишаюся, що ви є частиною нашої потужної команди «Європейської Солідарності».

П.Порошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments