gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Слуг урода имеют в "тупой собачий рот") И ведь это - только началоТак працює навіювання. Дивлячись на відлітаючого Трампа, я думаю про Саакашвілі. Простий ланцюжок асоціацій: він полетів, але обіцяв повернутися – Карлсон.

Краще не писати, напевно, які аналогії виникають при вигляді Зеленського. Але кожен і нас стикався з людьми, зацикленими на «колишніх». Зрештою, єдина тактика у спілкуванні з ними полягає у тому, щоб перебігти на інший бік вулиці. І не дай Боже лишити свої вільні вуха без нагляду - на них тут же всядуться і почнуть їздити.
Колишня уже давно живе своїм життям, народила дітей, вийшла заміж, розлучилася, подорожує, працює, робить кар’єру, але десь у тріщині світу залишається генделик, у якому хтось нудить. «Ти уявляєш, вона кинула мені подушку і сказала спи на підлозі! Яка зараза, га?»


Наш президент-істеричка, зараз у складному шпагаті. Тарифи і рахунки виявилися набагато переконливішим аргументом для виборців, ніж його підтоптана харизма. І ось уже наближається момент, коли один скаже – «А що, при вашому Порошенку…», а мільйони гаркнуть у відповідь: «Іди ти…!»
А то й по голові чимось прилетить.


А вибори у Штатах взагалі все поламали.
Впевнена, Вова досі не розуміє, як так вийшло, з його легендарним фартом – і стрибнути не на ту крижину. Ти хотів як краще, звичайно, і тому підпалив рятувальний буксир. Буксир загасили, команду зібрали і пливуть собі далі, а ти лишився посеред океану і якось маєш непомітно причепитися ззаду, щоб і собі виплисти. Тільки рятувальники відпихають тебе баграми і показують нелояльні жести.


По хорошому, вони мали б зараз подивитися на структуру зовнішнього боргу України, поцікавитися, у чиїх руках більша частина боргових розписок, і почати метушитися. Терміново знайти і звільнити винних – і ні, не в команді Порошенка, а у своїй власній команді. Замінити уряд, Генпрокурора, представників у тристоронній групі, прибрати з армії тих, хто «ми вас туди не посилали», провести пару десятків антикорупційних кейсів. Замотати у плівку і закотити на територію посольства Коломойського, чисто у якості різдвяного подарунка. Про Деркача і Дубинського і мови нема, це давно мав бути гербарій.

Натомість вони вигадали протилежну тактику, власне, як і завжди. Вова як набрав буковельського снігу в рот, так і сидить як миша під віником, думає що його не знайдуть. А оточення за звичкою гавкає на ПП, розганяючи тезу про те, що у Байдена погані відносини з Петром Олексійовичем. Логіка там альтернативна, цитувати не будемо.

Як же вони втомили, ці інфузорії. Я тільки рада буду, коли вони потоплять самі себе, це правильно і логічно.
Тамара Горіха Зерня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments