gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

До закінчення сорому та ганьби Америки, залишилося чотири дні

🔸 Professional Bank, який базується у Флориді, розриває відносини з Трампом та його організацією Trump Organization.  Цей крок послідував після того, як Deutsche Bank оголосив, що більше не буде вести справи з Трампом.

️Прокуратура Джорджії почне кримінальне розслідування щодо Трампа в зв'язку з його спробами скасувати результати виборів в штаті в 2020 році.  Нагадаю, що президентське помилування не поширюється на кейси окремих штатів і, якщо це розслідування приведе кудись, то Трамп тут беззахисний.

️ Прокуратура Манхеттена офіційно затребувала документи, що стосуються фінансових справ курорту "7 Springs", який належить Трампу.

ФБР та Прокуратура Вашингтона розслідують вже 275 кримінальних справ про взяття Капітолію трампістами.  І кількість цих справ зростатиме.
️ Хто б здивувався?
Всі стежки плану з узяття Капітолію, ведуть до давніх спільників Трампа - Беннона, Стоуна, Манафорта та інших, які курують ультра-праві організації.

️Не минуло й півроку.
Віце-президент Пенс зателефонував учора новій віце-президентці Гарріс і привітав її з перемогою, а також запропонував свою допомогу в організації передачі влади.

🔸 Тепер - про 20 січня.
Церемонія інавгурації буде мега-скромною і мінімалістичною через заходи безпеки та епідемію. Але головне - суть: президент і віце президент повинні прийняти присягу.
Трамп планує о 9 годині ранку (нагадаю, що інавгурація Байдена о 12.00) покинути Білий Дім і відправитися додому до Флориди.  Трамп хотів організувати свою церемонію від'їзду з військовими почестями, але армія такого ніколи не робила і заради Трампа традицій міняти не буде.  Але червону доріжку і салют Трамп, звісно, собі організовує.

️Імпічмент.
Судовий процес в Сенаті почнеться після інавгурації Байдена.

🔸 І насамкінець (для тих, хто пропустив).
Трампістами розганяється якась муть щодо можливого швидкого імпічменту Байдену.  Так ось, для того, щоб хоча б почати говорити про це, навіть в комітеті Палати представників, (не кажучи вже про те, щоб винести цю маячню на голосування), в Палаті представників має бути більшість у республіканців.
А цього, як відомо, немає.  Тому цей самопіар піде в гудок у вигляді пука, навіть не розпочавшись.

Дякую всім.
Гарного дня.
О.Пономар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment