gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Титанік" на ім’я ЗЕ

Історики майбутнього переглянуть роль особистості у бідах людства. З’явиться одне застереження: ця роль величезна і не має берегів, якщо конкретна особистість – Бідоносець. Надзвичайно рідкісний вид, з’являється раз на тисячу років, в Україні.
Це правда смішно, але Вова утопив Трампа.
Ми всі бачили їхні електоральні розклади, бачили як кандидати ідуть ніздря у ніздрю, і якою насправді хиткою була перевага Байдена у свінг-штатах. І що б там не говорили, яйцем, що зламало хребет Трампу, був імпічмент, грамотно розпіарений демократами. А голкою у цьому яйці був Зеленський, чия розмова з Трампом стала підставою для висунення звинувачень у тиску на незалежну державу і шантаж наданням /ненаданням воєнної допомоги США у боротьбі з Росією.

Вова - це ідеальна не-та людина, яка опиняється не в тому місці і не в той час.
І це його основна «фішечка», його супер-сила.

Ми не маємо сумніву, що титанік на ім’я ЗЕ, потягне на дно усіх, хто так чи інакше був дотичним чи взаємодіяв із цим «проектом».
Тому ми не нервуємо з приводу Коломойського, а спокійно жуємо попкорн.
Ми знаємо, чим завершаться кар’єри усіх слуг і прислужників, усіх технологів, простигосподи, ЛОМів, «експертів» та «нових облич», які зібралися довкола Вови.

В радянські часи, у совкових умільців була популярна технологія видобування спирту з клею. У промисловий клей додавали воду і сіль, від чого клейка фракція осаджувалася на дно посудини. Після чого вставляли у банку свердло і накручували на нього весь осад. Кажуть, отриману рідину потім можна запускати у космос, але це не точно.
Так от, Вова зіграв у нашому суспільстві роль свердла.
На нього налипло все, що в інших умовах неможливо зібрати докупи, навіть у ручному режимі. Вся ницість, підлість, зрада, дурість, нахабство, вся некомпетентність і марнославство.

Коли цей сталактит із гімна і палок вилетить з України, – а він вилетить обов’язково, тут йому залишитися не дадуть, занадто великий градус ненависті по відношенню до ЗЕ-команди – так от, після їхньої евакуації повітря у нас стане на порядок чистішим. А дніпрову воду можна буде продавати по сімсот гривень за пляшку, як еталон чистоти.  
І випереджуючи питання скептиків: чи не потягне він за собою всю Україну, з його талантами?
Ні, не потягне, в українців вроджений імунітет. «Я тебе породив, я тебе і приб’ю», називається.

Тамара Горіха Зерня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments