gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Бидло повірило телевізору, що "в усьому винен Порошенко". Результат - в гаманці у бидла...

Виступи обурених новими тарифами людей, з перекриттям трас під наївними гаслами - повторення в мініатюрі подій в країні останніх років. Коли незадоволення спрямовувалося не на причину проблем та несправедливості - а на того, кого призначать винним у телевізорі.
Зверніть увагу: поки в телевізорі немає винного в тарифному пограбуванні, люди зривають злість на випадкових водіях, або, в крайньому випадку, на представниках місцевої влади, - просто тому, що вони ближче.
Тому колись і в бідності були винними не мафіозна система Януковича - а "бариги" та колективна Гонтарєва, які цю бідність долали.
І Крим загарбав не Кремль, а його "здали" київські посадовці, в розпорідженні яких було 5 тисяч армії, 70% зрадників в Криму та пуста казна.
І війну розпочав не Путін, а Майдан і Порошенко, бо треба було відмовитись від ЄС та йти в "таможений союз".
"Втомились" від війни переважно не учасники бойових дій, а люди, яких війна взагалі ніяк не торкнулася, хіба що 1,5% "військового збору".
До того ж, дуже втомливо було дивитись на ветеранів, яких "вони туди не посилали".
Кульмінацією стала стадіонна маячня "слугі народа", який під оплески народа весь негатив, весь бруд, все розчарування, всі звинувачення викинув на Порошенка - виключно через те, що той був поруч, і що його зробив винним телевізор.
І продовжили на радість народу "боротися" з ним, з порохоботами, з майданівцями, з ветеранами, з колективним реформатором Готаревою - але тільки не зі справжніми причинами бідності та слабкості держави.
Відповідно, і результат такий - влада популістів, реванш, тотальна корупція, пограбування, відкат реформ і грабіжницькі тарифи тощо.
Така передбачувана ціна помилки народу, який тепер знову починає ворушитися в пошуку винних. Хоча винних легко можна побачити в дзеркалі, та серед спонсорів "Кварталу 95" в телевізорі.
Проте, розплата ще далеко не повна, її колесо має зробити повне коло.
В.Прозапас

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments