gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Не готуй камеру іншому, жаба ЗЕлена, бо сам в неї сядеш

Влітку ми всі бачили, як Зеленський намагався "посадити Порошенка".
Той не уникав допитів, приходив на кілька судів, і не було жодної гарантії - що під час одного з них не відбулося б затримання.
Проте звинувачення базувались на настільки нікчемному юридичному грунті, що навіть відбиті портновські ДБРівці не насмілилися надягти на п'ятого президента кайдани - а натомість заарештовували то картини, то пусті коробки з-під моніторів.
До того ж "на 100% прокурор Зеленського" Рябошапка прямо заявив, що всі три десятки справ проти Петра Олексійовича "не мають юридичної перспективи".
Так що тепер, "всі чекають" іншого - коли Зеленський надасть хоч один-єдиний доведений факт проти Порошенка з тих, про які він так весело кричав на стадіоні.
До речі, звернули увагу, що він чомусь вже не повторює про "скільки вам заносять з Роттердаму" та "чому не сидить Медведчук"? Мабуть, соромиться.
А тим часом, причин притягти до відповідальності самого Зеленського стає все більше - розгон парламенту, зустріч в Омані, "вагнерівці", призначення люстрованих чиновників, бріфінг по справі Шеремета, економічні преференції Коломойському, "опитування" в день виборів тощо.
"Всє ждьом".
В.Прозапас
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments