gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Жулька і Коломойський - знову разом грабують народ...

У цьому є щось ліричне - Юлія Володимирівна знову разом з Ігорем Валерійовичем.
Після періоду пручань і намагання вдавати з себе яку-ніяку опозицію, головна бабця української політики Юлія Тимошенко нарешті впала в обійми нової парламентської коаліції.
Голосування фракції «Батьківщина» за перше читання Бюджету-2021, ще можна було пояснити тим, що «ну краще якийсь, ніж ніякий» або «та це лише перш читання» й нарешті «Разумков поплутав».
Але голосування за друге читання – ознака вірна.

У Верховній Раді з’явилася нова коаліція – з частини «Слуги народу», «За майбутнє», «Довіри» та «Батьківщини».
Якби «Батьківщина» не проголосувала – бюджет так само прийняли б. Тому – все зрозуміло.
Це – нова коаліція.
А позаяк «За майбутнє» і частина «Слуг» - це Ігор Коломойський, то можна констатувати: Тимошенко і Коломойський – знову разом.

Їх пов’язує довгий спільний шлях.
Колись вони жили в мирі і злагоді – в часи дорогого Павла Івановича Лазаренка. Юлія Тимошенко тоді керувала корпорацією «ЄЕСУ» - особистим газовим гаманцем Пал-Іванича.
Ігор Коломойський тоді уже був одним з керівників «Привату» - фірми теж не ворожої до Пал-Іванича. І розділила їх нелегка доля, у вигляді президента Кучми, який відсунув ЄЕСУ від газового експорту і почав всіляко гнобити – веселі хлопці з корпорації «Приват» тоді з натхненням накинулися на майно ЄЕСУ – у Дніпрі й не тільки.
Проте.

Юлія Володимирівна явно не пам’ятає зла. Бо в часи прем’єра Юлії Тимошенко, у 2005 р. ніякої ворожнечі між ними не було й близько. Коли у серпні 2005 р. група «Приват» намагалася завести своє керівництво на Нікопольський завод феросплавів, у сприянні «Привату» звинуватили як раз Юлію Тимошенко. Скандал був гучний – він завершився відставкою Юлії Володимирівни.
Потім – знову конфлікт.
У 2009 р. прем’єр Тимошенко опиралася приватизації структурами Коломойського Одеського припортового заводу. Конфлікт несподівано завершився перед самим президентськими виборами, коли Юлія Тимошенко примудрилася не помітити як люди Коломойського увійшли в керівництво державної «Укрнафти». Збіг та й годі – до самих виборів тоді канал «1+1» крутив рекламу Юлії Тимошенко. Їй до речі це не допомогло – вибори вона програла. А Коломойського з Укрнафти видалили аж в часи президента Порошенко.

Перед виборами президента 2019 р., стосунки між Юлією Тимошенко та Ігорем Коломойським були дуже й дуже теплі – можна пригадати наскільки вишукано Юлія Володимирівна вітала його з днем народження.
Пам’ятаєте ці: «Обнімаю крєпєнько!.. Целую!»
Очевидно, Юлія Володимирівна розраховувала на допомогу Коломойського у передвиборчій боротьбі. Але – президентські вибори вона знову програла.

Лідером опозиції стати тепер Юлії Тимошенко не вдалося. Опозиційна ніша наразі міцно зайнята Петром Порошенко. Юлія Володимирівна постала перед складним вибором – до Петра, чи до зелених?
І вочевидь, вибір вона зробила. Злі язики стверджують, що обирати надто вона й змоги не мала, мовляв – вона ще винна Коломойському за президентські вибори.

Ми віримо що Юлія Тимошенко цілком свідомо взяла на себе відповідальність за виконання Бюджету-2021 року і за економічний стан України в наступному році.
Сама взяла – сама відповідатиме.
«Печера  Дракона»
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments