gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

За Іловайськ ніхто не покараний? Ну нічого, один з винуватців, генерал Хомчак, ще відповість за це

Коли Хомчак, попри застереження Муженка, поліз у "зелений коридор", повіривши у міфічне "слово рускава офіцера", то Муженко його рятував з усіх стволів і калібрів наявних на той час у ЗСУ.
Глава Генштабу не злякався наносити удари навіть Точками-У по військам РФ, в тому числі сконцентрованим вздовж "коридору", яким тікав Хомчак.

Саме ці удари з високоточної (наскільки можливо) зброї і нанесли ЗС РФ тих величезних втрат, які змусили Путіна засекретити "потєрі в мірноє время".
Не добра воля Путіна, а зброя і сміливість її застосувати у Муженка і Порошенка, врятували нас.

А тепер - новий НГШ. Йому "не потрібна високоточна Вільха".
Розпрягайте, хлопці, коней. Прієхалі.
"Влада бариг" дала цим імбецилам готову ракетну програму. Високоточна зброя, яка за 120 км, 250 кілограмами вибухівки влучає у монетку. Ракета, якої не було у нашої Армії на момент нападу ворога, могла стати стримуючим фактором для ворога.
Страх отримати в п'ятак - найкращий засіб утримати ворога від агресивних намірів. Кращого способу уберегти життя наших військових, про що патякає ця особина, не існує в природі.
Але... йому не на часі. У Хомчака є важливіші потреби.
Які?
Отримати службову квартиру. Кудись же треба всєлять молоду дружину-губернатора із Слуги Народу.

П.С. Коли казали, що за Іловайськ ніхто не покараний, я згоден. Дійсно, пожаліли чуваків, які збиралися в кабінеті Корбана. Тепер вони повернулися з опали і продовжують свою чорну справу.
Джон Сміт
_____________________

Напомню, что одним из виновников Иловайской трагедии, унесшей жизни полтысячи украинских солдат, в августе 2014 года, является тогдашний зам.председателя Днепропетровской ОГА, - Геннадий Корбан.
Такой вывод сделан в фильме «Битва за Днепр», который представил в Брюсселе эстонский журналист-расследователь Кристер Парис.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments