gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Агонія Трампа

Бачу, що треба писати другий допис щодо позову Техасу до Верховного Суду (ВС) бо рівень паніки та зради у Фейсбуці (завдяки недоброчесним ЗМІ, та трампівсько-кремлівській пропагандистській машині) досягає 9-ти балів за 10-ти бальною шкалою.
Я вважав, що всі зрозуміли, що цей позов 18-ти штатів, про який трублять в істериці всі ЗМІ та ЛСД до Верховного Суду від ГенПрокурора Техасу — це все той самий позов, про який я писав дописом нижче вчора і всі також зрозуміли, що просто до цього позову приєдналися ще 17 червоних трампівськіх штатів і сам Трамп.

Отже, що потрібно знати про цей позов.
Позов просить ВС анулювати результати виборів у чотирьох пурпурових штатах, у яких законну перемогу здобув Байден.
Позов - абсолютно анти-конституційний і 100 % юридично нікчемний, і вже цим увійде в історію США і трампізма, адже будь-яке питання, яке перебуває у веденні будь-якого штату (як і вибори та їхні результати) — це юрисдикція виключно тільки цього штату, і ніякий інший штат не може в це влазити й судити інший штат.
Я наведу вам два приклади, коли ВС уже вирішував такі суперечки (позови) між штатами. Тобто, прецеденти були й завжди ВС відхиляв такі позови.
Штати, де було законним рабство, подали до ВС позов, щоби рабство також визнавалося законним у штатах, де його не було. Позов був відхилений і рішення писав суддя ВС Тоні, бронзовий пам’ятник якому стоїть перед Капітолієм Меріленда.
Оклахома й Небраска (де канабіс заборонений) подали у ВС позов на Колорадо (де канабіс дозволений) за те, що з Колорадо канабіс надходить потім до них. Позов також був відхилений усе з тієї ж причини — штат не може втручатися у внутрішню юрисдикцію іншого штату.
А вчорашній позов Техасу й червоної компанії взагалі зазіхає на святе — на голоси виборців інших штатів. Тому мало хто з поміркованих і адекватних людей може розглядати ЦЕ інакше, ніж атаку на демократію, здоровий глузд та закон і як спробу Трампа зберегти владу за допомогою державного перевороту за участю ВС.
Я дуже сумніваюся, що ВС братиме в цьому участь.
Позов НЕ прийнятий ще ВС до розгляду (як про це пишуть моск. ЗМІ). ВС тільки дав час чотирьом штатам-відповідачам надати свої аргументи проти позову до 3-ї години сьогодні (10 вечора за київським часом).
Далі ВС може або прийняти (і потім заслухати) до розгляду, або відразу відхилити.
Дякую.
Гарного вечора всім.
О.Пономар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment