gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Трамп - total loser

Мало того, що Трамп увійде в історію як президент одного терміну, який був підданий імпічменту, та ще й як кандидат в президенти, який двічі програв загальну кількість голосів: в 2016р Трамп програв 3 млн. Клінтон, а в 2020 - на 7 млн. ​​Байдену.
Але і цього Трампу мало!
Він робить все, щоб його ніколи не забули як TOTAL LOSER!

️Трамп поспішає до 8 грудня - дня безпечної гавані, до якого всі штати мають сертифікувати (офіційно затвердити) результати виборів президента і всі суди закінчуються.
Отже, Трамп вчора за 24 години програв 6 судів щодо оскарження результатів виборів!
Це добовий рекорд!

Вчора він знову програв у судах в Арізоні, Вісконсині (Верховний суд штату), в Джорджії, в Мічигані, в Неваді і Міннесоті (Верховний суд штату)!
Судді, не важливо - призначені республіканцями або демократами, - практично одноголосно виносять рішення з цього брєду, з цього непорозуміння від чоловіка, який геть не вміє програвати. Зате він вже зібрав 207 мільйонів ​​доларів "на суди". (Привіт лохам, бо більшу частину цих грошей, Донні покладе в свою кишеню. - gg).

Зараз в Сенаті 48 демократів і 50 республіканців.
І 5 січня довибори ще двох сенаторів від Джорджії.  Тому, якщо демократи виграють обидва крісла (що вкрай вкрай непросто, практично неймовірно, але можливо для тих, хто завжди вірить і бореться), то і весь Сенат - їх.
Тому що при розкладі сенаторів 50-50, голосуватиме Віце-президент Камала Гарріс (демократка).

Гарних вихідних усім💟
О.Пономар

Subscribe

 • Сейчас – наиболее ответственный момент для ВСУ

  Хлопці, вам потрібна зброя — гранатомети? Їх тепер є в нас! Ось тут не будемо особливо про деталі, але одна із бригад ДШВ попросила допомогти…

 • А ось це трохи краще

  Прикордонні переходи з Україною, а також ділянки автомобільних і залізничних доріг будуть внесені до переліку об'єктів критичної інфраструктури, –…

 • Рашка вирішила напасти на Молдову?

  Росія починає новий збройний конфлікт. Невизнана влада невизнаного Придністров'я проведе зустріч 28 лютого щоб офіційно попросити про приєднання…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments